Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság egy átlagos fickókra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság egy átlagos fickókra miért mondjàk hogy ronda?

Figyelt kérdés

Megnézitek a neten milyenek voltak a férfiak a történelemben, de akar csak az 1900 években amiből sok fotó van. Ma egy hétköznapi ember simán van olyan. Csak az jelenleg csúnyának van mondva. A 90 években de még mondjuk 2010 előtt egy 80-100 kg közötti férfira nem mondtàk hogy disznó. Dolgoztam egy gyárban és több 100 férfi munkatárs volt. Volt pár darab izmos meg vékony , de a legtöbb ilyen 90 körül kis pocakkal > átlag testalkattal. Mégis mindegyiknek volt szinte felesége.


Ma mi megy? Nem vagy olyan jóképű mint egy színész? Nem vagy gazdag? Nem 65-75 kg vagy hanem 96? Kuka az összes nőnél.



#női elvárás #Megváltozott világ
dec. 22. 06:46
1 2 3
 1/23 Hans Pötterman ***** válasza:
40%

Ez nemigaz.

F

dec. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Most is van de nem baj
dec. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%
Én pont a vékonyat nem szeretem. Viszont a szép arcú nem barna szeműeket igen.
dec. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

Nyilván erősen túlzol, de van egy ilyen jelenség.

Ennek az oka pedig egyszerűen az, hogy eddig a nők nem vonzalomból, hanem társadalmi nyomásból házasodtak, amiből az következik, hogy csomó nem vonzó embernek is lett párja, amiből az következik, hogy most hogy végre szabadon dönthetnek a nők, ezeknek a nem vonzó embereknek a gyerekei nem találnak párt mivel eleve meg sem kellett volna születniük vonzalmi alapon.

(Itt a vonzó ember nem csak külsőre vonatkozik, hanem ápoltság, érzelmi intelligencia stb.)

dec. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

“ ezeknek a nem vonzó embereknek a gyerekei nem találnak párt mivel eleve meg sem kellett volna születniük vonzalmi alapon.”


Anyukàm magazin modell volt. Legalábbis volt egyszer címlapon is. Az öreg egész férfias - jóképű volt. Volt vagy 30 nője még 50-60 évesen is anyu mellett. Tudom ez nem pozitív hogy megcsalta. Csak azért mondom hogy nem voltak rondák.


Ennek ellenére én nem lettem kiemelkedő csak egy közepes és 2 db nőnek jöttem be 35 év alatt. Eléggé gáz. Lehet ha a 80 években lettem volna fiatal férfi akkor nekem is lett volna egy csomó partnerem. De jelenlegi világban én magányba vagyok taszítva.

dec. 22. 07:17
 6/23 Hans Pötterman ***** válasza:
0%
Valamit a kisugárzásodon tuningolj,légy laza, dumálj sokat meg ilyenek
dec. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Eléggé zárkózott típus vagyok. Kerülöm mindig az embereket. Buszon elvonulva mindig hátra ülök. Rosszul érzem magam az emberek között. Főleg a fiatal fiúk között. Nagykepuek , bunkók és vekonyak. Simán csajoznak! Nekem meg nem jut semmi.
dec. 22. 07:24
 8/23 Hans Pötterman ***** válasza:
68%
Na látod teso, meg is válaszoltad a kérdésed. Kicsit lazulj, szocializálódj. Így sajnos ha kerülöd őket akkor se vennének észre a csajok ha a legjobb csávó lennél.
dec. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%

Sokkal több csinos nő van, mint helyes pasi. Tehát... Igen a többségük valóban ronda. És pocakosan is lehet helyesnek lenni, én pl tipik nem szeretem a nádszálakat, én se vagyok az, valahol kellemetlen hogy a párom vékonyabb nálam.

Alap higiénia, jobb öltözködés, akár ne adj isten bőrápolás (nem, nem b*zis) alapvetően rettenet sokat tud dobni a megjelenésen, de a legtöbb srác akit ismerek mindet totál elhanyagolja.

dec. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
43%

"Főleg a fiatal fiúk között. Nagykepuek , bunkók és vekonyak"


Ugye nem a 17-23 evesekhez hasonlitod magad 35 eveskent?

dec. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!