Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos nők miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos nők miért csak a jóképű pasikat akarják manapság, miért lett normális, hogy átlagos férfiak csak csúnya és/vagy dagadt nőt kapnak?

Figyelt kérdés

Rendszeresen felmerül ez, hogy egy átlagos férfi miért nem éri be egy csúnyácska vagy kövér nővel, stb.


De miért érné be? Átlagos férfinek legalább átlagos nő járna nem?


2023. jan. 17. 16:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/131 anonim ***** válasza:
20%
Mert a Tinder és társai miatt a nők felszínesek lettek és mindenképp álompasit akarnak maguknak.
2023. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/131 anonim ***** válasza:
85%

Ki kéne menni az utcára és körülnézni. Azt fogod látni, hogy átlagos hapsiknak átlagos nőik vannak. Ja hogy neked az nem felel meg. Akkor lehet a segged a földhöz csapkodni.

Csúnyácska nő, aha. Te nyilván tök jóképű vagy, anyukád is mondta, mikor még oviba kísért.

Nőj fel.

2023. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/131 anonim ***** válasza:
94%
Az itteni képlinkelős kérdések tanulsága, hogy olyan nőket tartotok átlagosnak, akik kurvára nem azok.
2023. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/131 anonim ***** válasza:
84%

Jár??? Mi az, hogy JÁR?

Arrol nem beszelve, hogy az atlagos pasi, nem rongyos netto 400at keres, nem mamahotelben lakik. Mert ugye, szerinted ez az átlagos férfi....miközben az atlag nő szerinted a Mihalik Enikő/Palvin Barbi

2023. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/131 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj hogy ti átlagos pasik a jó nőket értékelitek átlagosnak, így valójában ti átlagosként, vagy az alattiként! jó nőt akartok!!
2023. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/131 anonim ***** válasza:
98%
Nálad mi az átlagos nő és mi az átlagos férfi? Mutass már pár képet az internetről!
2023. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/131 anonim ***** válasza:
98%
Marha egyszerűen meg lehet cáfolni: amiből ennyire sok van, az az átlagos. Tetszik vagy sem, te átlagos férfiakat látsz átlagos nőkkel.
2023. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/131 anonim ***** válasza:
95%

Már megint ez a “jár”. Mi a tököm az, hogy jár?! Nem, nő senkinek nem JÁR! Nem tárgyakról beszélünk baszki.

Érdekes én egy halom átlagos párt látok az utcán, boltban, plázában és egyéb helyeken, de biztos itt mindneki vak.

Azt meg se említsük, hogy az itteni képlinkelős kérdéseknél is egyértelműen kiderült, hogy ti a jóval átlag fölötti nőket tituláljátok átlagosnak, aztán csodálkoztok, hogy miért nem “jár” nektek leginkább semmilyen nő.

2023. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/131 A kérdező kommentje:

#4


Több mint 1 millió a havi bevételem és saját ingatlannal rendelkezem, ez nem jött be

2023. jan. 17. 17:13
 10/131 A kérdező kommentje:

Én nem átlagos nőket akarok mivel én sem átlagos vagyok maximum a kinézetem.


Egy nőnek kompenzálnia kell a különbségeket köztünk a kinézetével.


Mostani zsánerem mondjuk kinézetre Dobos Evelin, tekintsük el tőle, hogy "celeb" az a része nem hiányzik. Csak a kinézeti faktor miatt írtam. Semmi extra, viszont cuki és azért csúnyának nem mondható. De ha már mögé kell tenni egy jó testet is akkor mondjuk Nádai Anikó, Ripli Zsuzsi

2023. jan. 17. 17:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!