Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régen sokkal könnyebb volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen sokkal könnyebb volt barátnőt találni mikor még nem terjedt el a feminizmus? manapság már lehetetlen átlagos férfiként?

Figyelt kérdés
2023. okt. 20. 21:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Ekkora marhaságot mint ez a felvetés még én életemben nem olvastam.

Na jó.. a laposföld dolog azért még erős a mezőnyben.

2023. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Régen fiatalabb voltál azért ment könnyebben.
2023. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
sose ment könnyen
2023. okt. 20. 21:41
 4/19 A kérdező kommentje:
még szűz vagyok
2023. okt. 20. 21:41
 5/19 anonim ***** válasza:
12%

#1


Te nem élsz a valóságban.

Konkrétan háromszor annyi szűz férfiak aránya 25 évesen, mint 20 évvel ezelőtt. Szerinted ez nem mond sokat?


Az online dating miatt a nők egója végtelenbe inflálódott. Statisztikák szerint a nők a férfiak 80%-át átlag alattinak tartják (ha tudod mit jelent az átlag kifejezés, akkor ez elég sokkoló infó). És nem is akar velük senki ismerkedni. Míg a top 10-20% férfi halomra keféli a csajokat. Én az utóbbi kategória voltam pár évig, pontosan tudom hogy zajlik az élet. És hogy míg nekem volt hogy heti 4 csaj volt meg, addig valakinek évi egy randi se jön össze. Iszonyatosan polarizálódott a húspiac, a valaha mért legalacsonyabb a kapcsolatban lévő fiatal felnőttek aránya, a nők queent játszanak, ribulnak, onlyfans és insta simpklubot építenek, és isten tudja mit csinálnak amíg ki nem öregednek és le nem használódnak eléggé ahhoz hogy megállapodjanak. A megállapodás sem megy épp túl jól, a válások 82%-át nő kezdeményezi.

Mondom ezt most abból a szemszögből, hogy normális, megbízható, színvonalas párkapcsolatot építenék huszonéves lánnyal, de nem lehet, mert látszólag mindenki meg van kattanva.


Gyakorlatilag minden létező pszichológiai és statisztikai elemzés ami a 2015 óta zajló társadalmi és randi trendeket elemzi, piros fénnyel villog, ebből átlagjóska csak azt látja, amit a kérdező írt, és kapja a hülyének nézést tőled, aki full nem vagy benne, vagy vak vagy a valóságra, vagy épp aktívan hozzájárulsz az állapothoz.

2023. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 L.. István ***** válasza:
73%
Nem a feminizmus az oka, hanem a közösségi média.
2023. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

5ös te hány éves is vagy?

Az írásod alapján 40 évesnek tünsz, ez esetben ne nagyon lepődj meg hogy nem találsz normális 20-on éves lányt. Arról te már kicsit lekéstél

2023. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
én 20 vagyok de én se találok normális lányt
2023. okt. 20. 22:18
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Csak 1 nap alatt is több ilyen kérdés van, nem igaz, hogy nem lehet visszaolvasgatni az ottani válaszokat, ha már mindenáron ilyen baromságokat kell kérdezni. Rengeteg átlagos meg átlag alatti férfi él kapcsolatban, uncsi már, hogy folyton az ilyen agyament hülyeségeket kell itt látni, hogy csak gazdag + jó pasiknak van párjuk.
2023. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Hány évvel / évtizeddel ezelőtt volt ez az általad elképzelt ideális "régen", kérdező?
2023. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!