Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adott egy lany akit a Badoon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy lany akit a Badoon korabban lattam. De mivel nem voltam elofizeto,nem tudtam rairni.Azota toroltem magam. Lecsekkoltam a Facebookjat es az adatlapjat. Vedonokent dolgozik,de egy masik varosban nem ott ahol en lakom. Hogyan kozelitsem meg?

Figyelt kérdés
Ertelmes,intelligens kommentre vagyok kivancsi,illetve ha valaki szeretne privatban uzenetet kuldeni segitsegnyujtas szempontjabol,szivesen fogadom. Ellenben negativ ,rosszindulatu ,gunyos kommentelok kimeljenek.9

dec. 22. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Csinálj gyereket és hívd őt, mint védőnőt.
dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
70%
Szentem siman jelöld be es írj ra. Max elkuld, de meger egy probat
dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!