Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegnap elkezdtem ismerkedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elkezdtem ismerkedi egy lánnyal, de folyton azt kérdezte hogy hol lakok pontosan, de én csak az utcát és a ház színt mondam meg, rosszul tettem?

Figyelt kérdés

Fent a lényeg ott van, az utcánkba több olyan színű ház van szóval nem tudhatja melyikbe lakok én, de azért kicsit félek hogy mivan ha beállít ide váratlanul, vagy valami roszban sántikál.

Az a kérdés hogy túlgondolom a helyzetet?



dec. 23. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy lánnyal ismerkedtél...
dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1. Hát akkor nagyon faszán csinálja, egy ilyen facebook profil csak nem kamu, mások jelölgetik. Nem hiszem hogy nem lány lenne.
dec. 23. 16:55
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem szabad ilyen adatot csak úgy megadni senkinek sem. Én a továbbiakban vagy hanyagolnám-, vagy kitartanék a mellett, hogy ne kérdezősködjön tovább e téren.
dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem kamu profil, 100%. Csak attól meg van bennem a félrlem hogy mivan ha szól valaki haverjának hogy na itt van egy kölök, aztán gyors kirabolni.. de igazából folyton itthon vagyok, ha jönne valaki/valakik is akkor rájönnének rendesen.
dec. 23. 16:58
 5/17 A kérdező kommentje:
Erre megkértem én is, és végre abbahagyta.
dec. 23. 16:58
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor mi a véleményetek? Félnem kellene vagy nem?
dec. 23. 17:13
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kell. Ki akarnak rabolni 90% .
dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én amikor exemmel ismerkedtem mondta, hogy egy órát kell utaznia az egyetemre, és megkérdeztem, hogy "merre laksz pontosan?" És ezt a pontosant annyira komolyan vette, hogy utca házszámot is mondott és betűje is volt a házszámnak úgyhogy azt is mondta😂 simán lehettem volna sorozatgyilkos is.
dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8. Unnepek alatt sok a betores, leuteses rablas, gyilkossag.. nem veletlen ez !! Ne bagetizald el !!
dec. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki fognak rabolni.
dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!