Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok! Veletek már volt...

Lányok! Veletek már volt olyan, hogy elkezdtetek beszélni egy sraccal neten, és többet gondoltatok bele?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy megtetszett valaki neten, de úgy hogy nem is nagyon hallottad a hangját, és képen is alig láttad, személyesen meg egyáltalán nem.


De megis elkezdtél hozzá kötődni..



(Csakmert velem most másodjára is pont ilyen van és annyira nem szeretem ezt, mert hülyén érzem magam)


Ha nem lép az illető,meg nem is nagyon jelezne hogy nagyon kedvelne, akkor is elhívnátok valahova talizni?


17/l [pls help]



2020. júl. 13. 12:33
 1/10 anonim válasza:
Volt velem is ilyen. Ha nagyon szeretnél találkozni, akkor hívd el. Bár szerintem inkább a fiúnak kell felhoznia azt, hogy találkozzatok és hogy elmegy hozzád ha másik városban éltek :D
2020. júl. 13. 12:37
 2/10 A kérdező kommentje:

Itt van a közelben😅

Fél éve beszélünk, de még nem hívott el hogy kettesben legyünk, csak buliba de oda nem mentem el

2020. júl. 13. 12:40
 3/10 anonim válasza:

Szia.

Kérdező, ha írsz én elmesélem nálam hogy volt.

(Elég hosszú történet)

2020. júl. 13. 12:41
 4/10 anonim válasza:
Utolso: itt is leirhatod, ugyanolyan hosszu lesz privatban is leirni. Ne igy akarj csajozni.
2020. júl. 13. 13:07
 5/10 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen :( Tudom, eleg kellemetlen.
2020. júl. 13. 13:16
 6/10 anonim válasza:
De én úgy gondolnám, hogy ha nem érdekled annyira, akkor te se fuss utána. Tudom, hogy nehéz. Lehet, bátorságot kéne venni és rákérdezni, hogy miért nem akar elhívni.
2020. júl. 13. 13:18
 7/10 anonim válasza:

#4 a teljesen más mint ide leírni.

Nem így akarok csajozni, csaj vagyok :)

2020. júl. 13. 13:27
 8/10 anonim válasza:
Ha elhívott buliba,te meg visszautasítottad,biztos azt gondolja nem jön be neked.
2020. júl. 13. 15:22
 9/10 A kérdező kommentje:

#6 hat azt azért nem kérdezném meg hogy "miért nem akarsz elhívni hogy kettesben legyünk?" 😅


#8 leirtam neki hogy nagyon kedvelem de figyelmenkivul hagyta, es tudja hogy azert nem mentem el a bulajba mert félénkebb vagyok

2020. júl. 13. 15:45
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Nekem is volt ilyen,borzasztóan kellemetlen(és buta érzés:D)

Én még képzelődtem is róla.

De Ő figyelmen kívül hagy,én csak egy barát vagyok neki,semmit több D:

Tegnap megműtötték,és azóta nem tudok róla semmit...



egy kérdése lenne tudom hogy nem ide illik,de nem engedi hogy kitegyem a kérdésem,és így itt kérdezem meg.

Valaki ismeri az Anticlove játékot?nem találom sehol sem a linkjét,valaki elküldené?:D

Előre is köszönöm a segítséget!!!:)

2020. júl. 15. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!