Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Elkezdtem beszélgetni egy...

Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal facebook datingen. Kiadta a számát és megbeszéltünk egy randit. A telefonon több mint 1 órát beszéltünk. Minden jól ment és a végén mégis éreztem valamit a hangjában. Szerintetek? Túlgondolom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 37F ő 32N

nov. 10. 06:33
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

Ha nem tudod 37 évesen, akkor mondhat bárki, bármit.

Rövidesen kiderül, volt-e valami a hangjában, vagy nem, milyen lesz a folytatás, vagy nem lesz.

nov. 10. 06:49
 2/25 anonim válasza:
De mit lehet érezni a hangjában vagy mi van? Nem vagyok fiatal ezt mégse tudom felfogni.
nov. 10. 07:07
 3/25 A kérdező kommentje:
Mintha a vége felé a kezdeti lelkesedés elkezdett volna oszladozni...
nov. 10. 07:18
 4/25 anonim válasza:
Tulgondolod. Az elsonek van igaza. Nem tudsz most mit csinalni, majd kiderul ha talalkoztok.
nov. 10. 08:47
 5/25 anonim válasza:

Lehet hogy nem is vetted észre, de mondtál valamit, ami miatt csökkent a lelkesedése. Valami olyat ami öt indirekt sertette, tehat lehet nem érezte benned azt az érdeklödést es elkötelezödesi hajlamot, amit remélt, vagy lehet, hogy sajat maga képességeiben kezdett kételkedni, lehet azt mondtad, hogy neked minden eddigi baratnöd 45 kiló volt, es ö meg 78, stb nem tudom valami kedvét szegte.

Biztos nem gondolod túl, az ilyesmit megérzi az ember, hallgass az ösztöneidre!

nov. 10. 10:03
 6/25 A kérdező kommentje:

5-ös biztosan mondtam valamit hiszen beszélgettünk, ő is és én is mondtam valamit. Az ösztönök ezt súgják amit mondasz.


Viszont ilyenkor kell visszavenni, nem fogok rányomulni. Lehet a túlzott lelkesedésem miatt vett vissza, mintha ezt vettem volna észre. Amíg nem lelkesedtem lelkesebb volt haha.


Szóval most váróhelyzet van.

nov. 10. 10:06
 7/25 anonim válasza:

Igy van, ha túl lelkes vagy, fejébe száll

Csak nyugodtan.

Meg sajnos az is ott van, hogy az emberek rengeteget hazudnak, fölöslegesen is, unalomból is, önfényezésböl, szinglinek adja ki magat es nem az, csak liánozna, katastrofa egyszeruen egy dzsungel ami kinnt van Halistennek hogy szingli vagyok

nov. 10. 10:18
 8/25 A kérdező kommentje:

Igen, nem szabad megbízni senkiben, ami túl szép hogy igaz legyen az általában nem az, vagy hogy tartja a mondás.


Szóval igen, érdekes ahogy a nők működnek, de valóban az elején kvázi ő nyomult rám aztán lankadt az érdeklődés.


Most kérdés az hogy találkozót bevállalja-e vagy már fejben leírt.


Most kell a hidegvér és nem keresni, nyaggatni, látni hogy nem lett azonnal 1 nap után prioritás. A vicc mondjuk az hogy a nők azt akarják hogy prioritások legyenek de mégis az elején a túlzott lelkesedéssel csak eltávolodnak, ahogy ők mondják "megijednek". Mondjuk ez is marhaság mert ha jön egy BMW-s, húszdiplomás, kőgazdag, 190 centis-kockahasú Chad, akkor azonnal átmennek pincsibe.

nov. 10. 10:32
 9/25 anonim válasza:

Nök is ferfiak többsege is hazudik. Lehet elején nyomult , mert épp összeveszett baratjaval es gondolta jó hecc, de közben lehet kibékült, szóval egymillió ok lehet es az se biztos, hogy BMW s pasinak áll kecskébe, hanem egy fogatlan proli csicskáztatja már 5 éve

Barmi lehet

nov. 10. 10:43
 10/25 anonim válasza:

Vagy lehet fél, hogy élôben nem tetszene, mert eszebe jutott hogy kéne edzzen, lehet mondtad, hogy te jársz edzeni es neked fontos a fittség, neki meg eszebe jutott, hogy szet van folyva

Mondom annyi ok lehet, ne csak pénzes pasira gondolj

nov. 10. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!