Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeti lelkesedés után ignorálás, kihasználás?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok. Az utóbbi években legalább 5-6 lány eljátszotta velem ugyanezt:

Ismerkedés elején keresik a társaságom, éreztetik velem hogy érdeklem őket.. érdeklődnek a mindennapjaimról, beleavatnak a magánéleti problémáikba, napról napra egyre jobban megnyílnak. Aranyosnak, cukinak meg jófejnek neveznek állandóan. Reggeltől estig való beszélgetések akár éjszakákba átnyúlva, akár hívásban is stb stb.

Ha feljön az a téma hogy találkozás akkor fel vannak hypeolva, már pedzegetik hogy majd miket fogunk csinálni, hova megyünk stb. Viszont amint tettlegességig jutna a dolog (gondolok itt internetes ismerkedés esetében első találkozóról, személyes ismerkedésnél meg az X. találkozóról) jönnek a mondvacsinált kifogásokkal hogy miért nem szeretnének találkozni, aztán ez az egész áttorkollik egy ignorálásba, ghostingba amik miatt ha számonkérem őket én vagyok lecseszve hogy túlgondolom az egészet stb stb. aztán persze nyilván amint elengedem az egészet megszűnik a kommunikáció.. volt olyan időszakom is amikor egy ugyanilyen szituban fél évig tepertem, szenvedtem egy lány miatt mondván talán kifizetődik ha látja hogy küzdök érte és képes vagyok várni rá, de miután beláttam hogy ez a mentális egészségem kárára megy, elengedtem és meg is fogadtam hogy nem futok olyan után aki nem vevő rá.

Nem mindig a találkozókhoz volt köthető az ignorálás, valamikor szimplán egyik napról a másikra megváltozott a viselkedésük. Rossz gesztust soha nem tettem feléjük, nem voltam erőszakos, de ezek mellett (szerintem) határozott voltam ha kellett.

Mivel nem egyszeri esetről van szó, felmerül bennem a kérdés hogy mit csinálhatok rosszul? Barátoktól megkaptam hogy velem semmi baj sincs, mindig a rosszakat fogom ki, de ennyi kísértetiesen hasonló szitu után nem tudom nem magamban keresni a hibát. Megkaptam azt is, hogy túl kedves vagyok az ismerkedési fázisban is (a leányzót idézve "túl jó srác vagyok") valamint egy másik lánytól azt hogy a személyiségem akaratlanul is azt sugározza hogy kihasználjon.. ezt nem tudta megmagyarázni miért, de ezt érezte.

Nem tudok visszavenni egy olyan dologból ami a személyiségem része (kedvesség), plusz megjátszani sem szeretem magam.. ezen kívül nem tudom mit csinálhatnék másképp, hogy ne az legyen mindig a történet vége hogy ideig óráig jó társaság vagyok aztán ignorálnak. Próbáltam ismerkedni többféle korosztályból is, próbáltam "lassú víz partot mos" felfogással ismerkedni, próbáltam már a legelejétől nyomulósabb lenni, de a végeredmény mindig ugyanaz.

Tanácstalan vagyok, bármilyen tanácsot elfogadok!



dec. 24. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl elmeselte egy fiu par honapja,h szakitott a csajaval es eltorte kezet labat a csajnak. Hat ezek utan nem mertem talalkozni. Ha vmi miatt megsertodik ram,nem

szeretnek torott testreszeket.

dec. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok erőszakos típus, így nyilván az ilyen eshetőségek kizárva :D Nincs is a múltamban olyan sötét periódus ami miatt indokolt lenne elhidegülni tőlem random, indok nélkül..
dec. 24. 10:46
 3/6 anonim ***** válasza:
A "túl jó srác" nem csak azt jelenti, hogy túl kedves vagy. Kb. azt hogy nincs benned tartás és olyan szinten behódolsz a másiknak, hogy az már taszító. Valószínűleg túl sokat keresed, túlságosan meg akarsz felelni és ez senkinek sem vonzó. Lehet hogy elcsépelt, de ezt egy terapeutával lehetne átbeszélni vagy egy szakemberrel. Pont nem rég néztem egy videót társkeresési problémákról.
dec. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a kommented, mindenféleképpen elgondolkodtató. Ment a zöld
dec. 24. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:

fél évig tepertem, szenvedtem egy lány miatt mondván talán kifizetődik ha látja hogy küzdök érte és képes vagyok várni rá


Itt rontottad el. A nők nem ezeket a típusú pasikat szeretik. Ha ignorálod őket, sokkal jobban fognak akarni, hidd el. Ha nem akar találkozni, vagy kifogást keresd ignorál. A legtöbb nő csak a figyelemre vágyik, de nem akar semmi komolyat.


Ezt úgy tudod tesztelni, hogy minél előbb találkozó, ha van összhang van, ha nincs akkor nincs. Ne az interneten akard meghódítani ...

dec. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Táskeresőn ismerkedsz?

Lehet igaza van a barátaidnak és tényleg csak rosszakat fogták ki. Esetleg vannak olyan lányok, akik valaki másba szerelmesek és próbálják valakivel elterelni a figyelmet a viszonzatlan szerelemről. Benned olyan személyt találták aki kedves, megerto, kionthetik a szívüket, de mint írtad ,amint találkozóra kerül a sor visszalépnek 10 lépést. Aki pedig (valoszinuleg) csak úgy csinált hogy várja a találkozót, az esetleg nem akart megbántani vagy nem akart még elveszíteni, megakadt még tartani magának. Én is bevallom szoktam ilyet csinálni a barátaimmal, hogy mintha én is hú de készulnék egy közös programra, de a hátam közepére se kívántam valami miatt és ha szerencsém volt nem jött össze a program (tudom, csúnya vagyok). Viszont ha valakivel ismerkedni és érzelmekrol van szó kicsit más játszani a másikkal. Szerintem.

Ez az én meglátásom, de lehet tévedek.

Remélem kifogsz egy rendes lányt végre.

Sok sikert!

dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!