Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nap kiírnak egy kérdést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap kiírnak egy kérdést, hogy a nők a pénzre hajtanak - tegyük fel, hogy így van. Ez miért baj? A nő sikeres férfire vágyik, a férfinek tetszik, hogy a csaj felnéz rá, értékeli a sikerét. (Akkor meg milyen kihasználásról beszélünk?)

Figyelt kérdés

Én üzletemberként sikeres vállalkozó vagyok, és az üzleti életben csak negatív kritikát kapok kezdve attól, hogy az eladó és vevő valamiféle rossz embernek tart, hogy én többet keresek egy üzleten, a hivatali közalkalmazott is lenéz mert többet keresek mint ő, a fuvaros vagy bárki szintén húzza a száját, a szomszéd, meg a rokonok, ismerősök, hogy én nem is dolgozok, és többet keresek, miből tudom megvenni ezt meg azt, miért nincsenek olyan problémáim mint nekik, stb...


Ismerkedésnél viszont a legtöbb nő pozitívan áll hozzá, és őszintén örülök, amikor elismerik, hogy elértem valamit az életben, sikeres vagyok, és részben ezért ismerkednek velem. (Aztán persze egy rokon beszól, hogy ez a kis k. csak a pénzedre hajt, kihasznál, meg lehúz, meg majd otthagy...)


Összegezve miért baj, hogy a párkapcsolatok a pénzről szólnak?


2022. szept. 14. 12:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

a párkapcsolatok a pénzről szólnak


Ezt azért így nagy általánosságban elég bátor dolog lenne kijelenteni. A mi házasságunk pl nem a pénzről szól. Meg még sokaké nem.

2022. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Rengeteg olyan párt ismerek, ahol nem gazdag a pasi. Gondolkozzon már, aki ilyet mond, csak a dúsgazdagoknak van nőjük szerintük?😂Akkor nem 7 milliárdan lennénk a Földön, hanem párezren maximum.


Szerintem aki ilyet állít, az csak 10/10-es külsejű, agyatlan, mű pi_csákra hajt, akiknek viszont tényleg csak a pénz kell. Szolidabb lányok közt bőven akad olyan, akinek nem csak ez számít.

2022. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Még mindig nincs olyan, hogy "a nők".
2022. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem, továbbra sem arról szólnak. Csak itt már az is aranyásó, aki hazafelé szól a pasijának, hogy hozzon már egy túrórudit meg egy üveg ásványvizet.
2022. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A kiíróknak valószínűleg nincs pénze, ezért érzik igazságtalannak.


Viszont szerintem sem jó, ha egy párkapcsolat üzlet. Azért egy normális kötődésnél akkor is adsz, ha nem számszerűsíthető, amit visszakapsz, na meg nem tárgyak vagyunk, hanem érző lények és nem mindig az eszünkre hallgatunk. Aki azzal kezdi az ismerkedést, hogy milyen autója van vagy mennyit keres, arra én nem szoktam válaszolni, mert nekem is sértő, ha megvenni akar. Közben persze, hogy értékelem, ha egy férfi sikeres is, mert ez mégis egy mérték az életben arról, hogy talpraesett, életképes, de első körben ne már a tárgyaival akarja magát meghatározni, mert az olyan trófeává tesz engem is, ha belemegyek. Az jobban érdekel, szereti-e a munkáját és miért, tiszteli-e a szüleit, mi a vallása, politikai nézetei, hány gyereket akar, jók-e a fogai, tud-e helyesen írni vagy milyen zenét hallgat... mint az, mennyi van a bankszámláján. Aztán ha kiderül, hogy ráadásul még az is, persze juhé. De az értékrendjében ne a pénz legyen első helyen, mint kisisten.

2022. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Most mi ez egy önreklám? Nagyon ügyes emberke vagy!


Troll kérdéseket nem kell komolyan venni mert legtöbbször a kérdés kiírasa után nem ír semmit az illető, kizárólag vitaindító jellegel írják. Pl Mennyi nettó kereset kell egy bnőhöz? 300 e-alatt ne próbálkozzak? BMW vagy Mercivel lehet jobban csajozni? vagy az átlag melós kérdések... Stb stb.

Az is hülye aki ezekre reagál.

2022. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"Azért egy normális kötődésnél akkor is adsz, ha nem számszerűsíthető, amit visszakapsz"

Persze, nyilván valami okból vagy együtt valakivel, és nem "csak úgy", tehát ez kölcsönösen működik, és elismerem, hogy nem csak a pénzről szól.


"10/10-es külsejű, agyatlan, mű pi_csákra hajt, akiknek viszont tényleg csak a pénz kell"

Na ez a másik, ami az ilyen kérdéseknél mindig felmerül... Ezek szerint a 10/10 lányok MINDIG, CSAK a pénzre hajtanak, a szerényebb lányok meg SOSEM... ez miért olyan elterjedt vélemény?

2022. szept. 14. 13:26
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Csak a nőknek nem mindegy, hogy 100.000 Ft. az a fizu, vagy 10.000.001 Ft.
2022. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

Na ez a másik, ami az ilyen kérdéseknél mindig felmerül... Ezek szerint a 10/10 lányok MINDIG, CSAK a pénzre hajtanak, a szerényebb lányok meg SOSEM... ez miért olyan elterjedt vélemény?


A szerényebb lányok nem adnak annyit magukra, nem forgolódnak gazdagabb közegben, teljesen más prioritások szerint élnek. Az aranyásók sokat költenek magukra, mutogatjak magukat neten is, nagyon fontos hogy jól nézzenek ki. Nem egy könyvelőirodában vagy egy laborban dolgozik, hanem valami soft munkája van, modell, hostess, titkárnő, de nem becsvágyó, kreatív nincsenek komoly céljai max. fogni egy pénzes pasit.

2022. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 a természetesen szép nők nem (vagy nem mind), de a műmellű, műseggű, műszempillás, kacsaszájú, szolis nők 99%-ban igen. Legalábbis nem hiszem, hogy ők szabadidejükben Buddha tanait olvassák arról, hogy mennyire nem a külső és a földi javak számítanak az életben.
2022. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!