Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan viselkedjek természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek természetesen, ha a legkisebb hibánál már ignorálva vagyok és flegmáznak velem?

Figyelt kérdés

Már nem merek új témákat behozni, viccelődni, mert ki tudja, hogy kinek hogy szúrok oda. Például írtam egyszer, hogy nyitott szemmel ébredtem (magas labda volt és lecsaptam, már nem tudom mi volt pontosan). Erre utána napokig alig írt vissza. Mivel nem ghostingolt, így rákérdeztem mi a baj, erre írta, hogy a nyuszija meghalt és nyitott szemmel találtak rá. Vazze nekem ezt honnan kellett volna tudjam? Megírtam neki, hogy sajnálom, azóta nem beszélünk.

Vagy például mondta, hogy átemelne a küszöbön mint egy menyasszonyt, erre írtam, hogy "sérvet is kapnál rögtön😂", mire írta, hogy hát ő vékony, de erős. Utána elhalt a beszélgetés, pedig ott volt az a rohadt röhögőd emoji. És ilyenkor én érzem rosszul magam.


De olyan is volt, hogy valaki fel akart hívni. Pont az országhatárnál voltunk, két részletben írtam neki, hogy nem érek rá most bocsi, majd máskor beszélhetünk. Hát a majd máskor-t azt nem küldte el, amit később vettem észre. Le is írtam neki, hogy pont keltünk át a határon, nem küldte el, majd dumálunk máskor. Erre annyit írt, hogy "mindegy".


dec. 30. 00:10
 1/7 Kitana. ***** válasza:
89%
Ezek nem hibák, csak ők nem voltak vevők a stílusodra. (Az utolsó meg simán hülye volt. Mondjuk az első is.) Pont azért kell természetesen viselkedni, hogy ezeket kiszűrd, és majd olyan kapcsolatod legyen, ahol azt mondhass, amit akarsz és a másik is érdekesnek/viccesnek stb tartsa.
dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja nemkéne megjátszanod magad. Viszont jó hír, hogy a természetes szelekció működik. Ki hogy éli meg. 😂😁
dec. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem a te hibad.

De amugy ne teperj, ha rosszkor csorog a telefon, csak ne vedd fel. Kesobb visszahivni is jobb, mint magyarazkodni.

dec. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vettem észre, hogy internet már nem a régi. Vagy csak a normális nők mind foglalatak, esetleg nem ismerkednek neten.


Próbál az ember témát keresni. Kifejt dolgokat aztán ja, vagy "amúgy nem olvastam el" esetleg 1szavas válaszokkal lefingja az egészet. Illetve benyögi hogy a barátja meghalt, aztán "xD" "🤣" és ilyen emojikal közli hogy túltette magát rajta.



Én már nem tudom mi van az emberekkel. 😕

dec. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind kivetítette rád a saját komplexusát.

Szinte alig van mentálisan ép ember.

Nekem munkahelyen van hasonlo. Pl kérdeztem egyik kollegát a konyhában nem e látta a poharam véletlen mert nem találom. Erre vérig lett sertve mert azt hitte azzal gyanusitom hogy ellopta eldugta eltette. Ilyen munkahelyi sztorijaimbol dunát rekeszthetnék amikor a frusztráltakkal beszél az ember hogy mindent képesek félreérteni.

dec. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó egy tipikus lekoptató szöveg, még ha te nem is annak szántad. Az első kijelentéssel nem nagyon tudnék mit kezdeni, a második szimplán poén. Lehet, nem vagytok egy hullámhosszon és ezért szakad meg a dolog.
dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Leclerc ***** válasza:
100%
Nem mindenki vevő a másik stílusát, ha találsz olyat akinek bejön, akkor viszont nagyon jól fog működni a dolog. Szóval érdemes, még ha nehéz is magadat adni.
dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!