Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne féljek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne féljek és természetesebben viselkedjek egy új párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy pasival( egy hónapja) ,aki már régóta tetszik nekem.Látom,hogy érdeklem,de nem tudom,hogy mennyire. Engem nagyon érdekel és azt hiszem kezdek szerelmes lenni és félek. Nem tudom hogyan kéne viselkednem és úgy érzem,hogy nagyon meg akarok neki felelni mind külsőleg és belsőleg. Közben meg attól félek,hogy a túlzott ragaszkodásommal fogom elriasztani.Próbálkozom természetesen viselkedni,de nehezen megy. Nem akarok színészkedni, de mégis azt teszem. Egyikszer kimutatom, hogy mennyire érdekel,másszor meg visszalépek kettőt.Nem vagyok már gyerek,mégis gyerekesen viselkedek, mert őt nagyon akarom.
2012. júl. 5. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Hogyan lehet úgy összejönni valakivel, hogy azt sem tudod, hogy hogyan áll hozzád? Mi értelme így?


Nem kellett volna így beleugrani, de már mindegy. A lényeg, hogy add önmagad, aztán, ha úgy is érdekled, akkor jó, ha nem, akkor pedig jobb is, ha nem vagytok együtt.

2012. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van,de olyan nehéz,mikor meg szeretnél felelni. Neki is tetszem. Egyenlőre még nem szerelmes,de azért igyekszik a kedvemben járni úgy érzem. Csak valahogy olyan mintha én jobban akarnám.
2012. júl. 5. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!