Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogyan viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyan viselkedjek ebben a helyzetben? Nem akarom visszaszerezni, csak természetes akarok lenni.

Figyelt kérdés
Holnap este egy olyan buliba vagyok hivatalos, ahol ott lesz az exem és az új barátnője is, akivel megcsalt. A mostani nője gyűlöl engem, lehordott mindenféle ribancnak (teljesen alaptalanul), gondolom egy kis féltékenység is szerepet játszik ebben. Hogyan kellene majd viselkednem, ha találkozom velük? Nem akarom az exemet visszaszerezni, csak meg akarom nekik mutatni, hogy igazából engem egyikőjük sem érdekel olyan nagyon, hogy széttúrjam a kapcsolatukat. Legyek hűvös és kerüljem el őket, vagy csak köszönjek oda és ennyi? Nagyon jópofizni nem akarok, mert nem látom értelmét. Köszönöm a válaszokat :) 19/L
2011. jún. 3. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért olyan látványosan ne kerülgesd őket,de legyél csak hűvös: ne is menj semmiképpen oda hozzájuk.Ha esetleg úgy alakulna,hogy elkerülhetetlen a találka,akkor köszönsz nekik és ennyi,tovább állsz.Köszönj nekik,még ha ők nem is köszönnek vissza,a nemköszönés úgyis csak őket igazolja,hogy milyen bunkók.

Bulizz önfeledten,mintha ők ott se lennének...

:)

2011. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
koszonj oda nekik szerintem, aztan probald meg oket figyelembe se venni. Te megadtad a tiszteletet, koszontel nekik es ennyi. de vigyazz ha iszol nehogy valami gubanc legyen!:)
2011. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb az lenne,ha te is egy sráccal mennél.


Ezzel minden problémának az elejét vehetnéd!:)

2011. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát a barátom nem tud eljönni velem, ezért a legjobb barátnőmmel megyek. Tudják, hogy már nekem is van kapcsolatom, csak a lány elég féltékeny típus. Igyekszem majd, hogy ne igyak annyit, ami valami problémát okozhatna :D Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2011. jún. 3. 10:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk..reálisan belegondolva..


Ezt a "bulit" én kihagynám.

Nem tudnék jópofizni előttük,akárhogy erőlködnék.

2011. jún. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De nem is kell neki jópofizni,hiszen ha már semmi közük egymáshoz az exszel,meg nem is érez iránta semmit (mivel új kapcsolat stb.),akkor nehogy azért hagyd már ki,mert az ex meg a csaja ott lesznek...Ennyi erővel ne legyél sehol ott,ahol ők vannak...

De ez az én véleményem.

2011. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem viselkedj természetesen. Ne próbáld jelezni az antipátiádat, mert ez csak fokozza az exed nőjének gyűlöletét. Az pedig senkinek nem jó.
2011. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem fogok miattuk kihagyni egy ilyen jónak ígérkező bulit :) Én most is úgy érzem, hogy megcsalás ide vagy oda, én kerültem ki úgymond győztesen ebből a kapcsolatból, szóval engem nem fognak visszatartani. Meg ha most itthon maradnék, azzal csak azt erősíteném meg, hogy érdekel az ő kapcsolatuk. Pedig nem, csak nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni.
2011. jún. 3. 10:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled (előző hozzászólónak) :)
2011. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na, mi volt?
2017. máj. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!