Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Mi alapján választoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mi alapján választotok, hogy egy férfival vagy egy kutyussal, cicával éltek együtt inkább? Mi a baj a férfiakkal, miért fontosabbak, szeretereméltóbbak a kisállatok sokak számára?

Figyelt kérdés
Aztán persze stabil párkapcsolatban, házasságban is lehet kutyát, macskát tartani, de nekem úgy tűnik sok nő számára inkább a kisállat jelenti az erős, elsőrendű, akár egyetlen érzelmi köteléket az otthonában.

dec. 30. 13:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen más a kettő. Az egyik feltétlen szeretet a másik ffi-nő kapcsolat. Ne hasonlitgasd az almát a körtéhez. A kisallat inkább az anyaságra gyerekszeretetre hasonlit. Akkor is szeret téged ha nem vagy tokeleted ha dagadt vagy akkor is ha csóró akkor is akkor is. Mindig és örökké. Teljesen más egy párkapcsolat. Amiben ha hizni mert 5 kilot meg vagy csalva ki vagy dobva.
dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
*ha hízni mersz
dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Akkor a stabilitás a lényeg? Arra én is gondoltam, hogy a kutya, macska valamiféle pótlék, akit szeretni lehet és ő is feltétlen szeret téged (ha eteted :-)
dec. 30. 13:54
 4/28 anonim ***** válasza:
25%
Az állatok akkor is hűek a gazdihoz ha az veri. A csövesekkel egyutt csövezik éhezik az állat is.
dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem pasi pótlèk. Pàrkapcsolati feelinget nem nyújtanak. Inkább a nagy gonisz világ elől vmi búvóhelyek ahol mindig szeretet van. Ha sírsz megvigasztal ha fázol melegít(nem egy kutya is mentett pl emberéletet), ha tér kell magadra hagy nem eröszakolja magát, stb. Nem vethető össze kapcsolattal mivel egy ember nem lehet "szolgád" hogy érted él. Màs a kettő teljesen.
dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Köze nincs a kettőnek egymáshoz.
dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%
Függ tőlem, a gondoskodásomtól. Eltéphetetlen kötelékkel szeret. Ha a férfit szeretem a világon mindennél jobban, akkor is azt az állatot választom, ha már választani kell, akit magamhoz vettem, hogy gondoskodjak róla. Mert magáról nem tud vagy nem olyan mértékben. Jó esetben emellett az észérv mellett én is érzek egy olyan mély szeretetet, ami miatt mindez nem csak kötelesség. Kb.amiért a férfiak a gyerekeiket választják akkor is, ha szerelmesek a szeretőjükbe. Volt olyan kutyám, akit az életemnél is jobban szerettem. Az összes pasim féltékeny volt a kutyáimra. Pedig volt közte olyan férfi, akit soha senki nem fog úgy szeretni, ahogy én szerettem. Más kérdés, hogy elmúlt. Azzal a kutyával soha nem múlt el a kötődésem. Legszívesebben utánamentem volna. Sajnos nem tudok már úgy szeretni kutyát sem, ahogy őt szerettem. Most inkább tudatosan szeretem a kutyámat, de túlságosan látom a különbségeket. Ettől még nagyon szeretem, el kell fogadnom, hogy olyan kutya csak egy volt, nem lesz több. Valószínű ezt a kutyát azért szereti jobban a mellettem élő férfi, mert benne nem làt riválist érzelmileg.
dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%

Ha valakinek nagyon szerencsétlenül alakul a szerelmi élete, az tényleg lehet, hogy az állatot már ennek a hiánynak a pótlására tartja. Normál esetben viszont ez két külön dolog. A kutyám a kutyám, a párom meg a párom, ez két teljesen eltérő viszony.


Az viszont tény, hogy ha pl. ismerkedek valakivel és kiderül, hogy nem szereti a benti kutyákat, nyilván nem a kutyáimtól fogok megválni, hanem a pasival nem ismerkedek tovább, keresek olyat, aki szereti a kutyákat. Ahogy a gyerekedet sem teszed utcára, csak mert mondjuk a randipartnerednek nem szimpi, úgy az állataidat sem.

dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
Csak olyan kapcsolatom volt, ami elvett, traumatizált és megnyomorított, igazából semmi pozitívat nem hagyott egyik partnerem se maga után, csak félelmeket. Egyszerűen számomra nem éri meg még egy ilyent átélni, én abbahagytam másfél éve és őszintén sokkal boldogabb vagyok egyedül, mint társsal valaha is
dec. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
3%
#5 Az alárendelődő férfi bizony lehet, ő érted él.
dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!