Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Mi alapján választoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mi alapján választotok, hogy egy férfival vagy egy kutyussal, cicával éltek együtt inkább? Mi a baj a férfiakkal, miért fontosabbak, szeretereméltóbbak a kisállatok sokak számára?

Figyelt kérdés
Aztán persze stabil párkapcsolatban, házasságban is lehet kutyát, macskát tartani, de nekem úgy tűnik sok nő számára inkább a kisállat jelenti az erős, elsőrendű, akár egyetlen érzelmi köteléket az otthonában.

dec. 30. 13:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
21%

Én egyértműen inkább férfival élnék együtt. Teljesen kizárt hogy kutyát cicát lakásba hozzak. Semmi szükségem arra hogy szerencsétlen állat nekem nyalizzon csak azért mert tőlem függ az életben maradása hogy adok e neki enni. Tehát nem engem szeret, hanem azt hogy enni adok neki.

Ettől függetlenül imádom az állatokat, mindig volt kutyánk cicánk, bárányaink természetesen kint az udvaron.

dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
12%
Ha bunkók a férfiak akkor bacni se kéne velük,és negyertek a vibrátor dumával
dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

#19

Kutyatartóként írom: rég rossz, ha valakinek az állat pusztán pótléknak kell, rosszabb esetben nem a kutya igényeit figyelembe véve tartja, hanem mintha valami kisbaba lenne, nem valós igényekkel ruházza fel és azt hiszi, hogy így az állata boldog...

dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
84%

Férfiként te nem a háziállatokkal versengsz, hanem az egyedülléttel és az üres lakással.

Ha egy nő jobban érzi magát egyedül a nyugodt lakásában, mint a társaságodban, akkor vesztettél, és az egyedüllét nyert.

A háziállat társasága képes nyerni az egyedülléttél szemben✌️

dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Ugy könyyen veszélnek a nők hogy este bedőlnek a jóképű fickonak,napközbe meg játszák a terézanyát
dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
69%
Miért kell egyáltalán magyarázkodni annak, aki állatot tart? Mi a fsz közöd van ahhoz, ki miért tart állatot? Rosszabb lesz neked ettől az életed? Sajnálni tudlak, hogy annyira unalmas sivár életed van, hogy másokén csámcsogsz.
dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
49%
Mindkét állatra halálosan allergiás vagyok, úgyhogy nekem marad a férfi :D
dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
76%

Hatásvadász kérdés...

én pl csak a nagyon tökéletes ferfiskhoz tudok vonzodni amilyet úgysem találok úgyhogy ezért vagyok egyedül

dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!