Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bocsánat,ha nagyképű hangzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánat,ha nagyképű hangzik a kérdés, de érdemes 25-40éves korosztályból egy olyan nőt választani aki kb csak egy "gyűjtő" szakközép iskolát vagy szakmunkás képzett végzett el? A szakmája kb semmit sem ér?

Figyelt kérdés

Sajnos! Egy elit 8osztályos gimnáziumba jártam. Ott akik leérettségiztek, azoknál mester vagy másod diploma aránya magas. Lehet innen is jön ez a rosdz szemlélet. Én vagyok a fekete bárányok egyike 1 diplomám sincs:), ott hagytam a főiskolát.

Férfi szakmunkásokból talán nagyobb a hiány valamint női német jobban tönkreteszi a nehéz/középnehéz fizikai munka az a több műszakos munka rend, az éjszakázás.



dec. 30. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen helyesírással és fogalmazással jártál elitgimibe?
dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Azt hittem, férfiként kérdezed, de szöveged olvasva lehet, hogy a nő.
dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha férfiként kérded, akkor egyértelmű, hogy pont hozzád lenne való, ha már neked ilyen fontos az iskolai végzettség.
dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Kizárt, hogy elitgimibe jártál. Lászik a kérdés tartalmi felépítésén.

Én inkább úgy látom még talán a 8 osztály sincs meg. Hagyjuk ezt a kérdést, szánalmas próbálkozás.

dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez tipikus határon túli bérkérdező.
dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

A nővérem ilyen nő, akit leírtál, mellé élhetetlen is. Az elit gimit végzettek az első mondata után otthagyják.


Te menj rá nyugodtan, mert neked nincs elit gimis érettségid, az fix.

dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mi volna számotokra a megfelelő bizonyíték arra,hogy nem kamuzok, úgy hogy a nevem nem árulom el?
dec. 30. 18:44
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell bizonyíték, a feltett kérdésből egyértelmű milyen szinten vagy.

A neved pedig egyáltalán nem lényeges.

dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
64%
Kérdező, de most mi itt a gond? A több műszakkal van gond, mert félsz, hogy nem lesz rád ideje? Számít a pénz, fizetéssel van gond? Hallottál rosszat a diplomátlanokról? Nem akarsz olyannal összejönni, akinek a szakmájában nem tud elhelyezkedni? Nem teljesen érthető ez a leírás.
dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
A bizonyíték a szellemi szintre az lenne, hogy a kérdésed újra elolvasod, belátod, hogy így értelmezhetetlen és tele van hibával, majd szépen megfogalmazod úgy, hogy mindenki értse.
dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!