Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bocsánat,ha nagyképű hangzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánat,ha nagyképű hangzik a kérdés, de érdemes 25-40éves korosztályból egy olyan nőt választani aki kb csak egy "gyűjtő" szakközép iskolát vagy szakmunkás képzett végzett el? A szakmája kb semmit sem ér?

Figyelt kérdés

Sajnos! Egy elit 8osztályos gimnáziumba jártam. Ott akik leérettségiztek, azoknál mester vagy másod diploma aránya magas. Lehet innen is jön ez a rosdz szemlélet. Én vagyok a fekete bárányok egyike 1 diplomám sincs:), ott hagytam a főiskolát.

Férfi szakmunkásokból talán nagyobb a hiány valamint női német jobban tönkreteszi a nehéz/középnehéz fizikai munka az a több műszakos munka rend, az éjszakázás.



dec. 30. 18:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
17%
Ha technikai probléma miatt sikerült így a szöveg, akkor elnézést
dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm 9es, legalább értem mi a probléma. A több műszak,főleg az éjszakázás eléggé káros az emberi főleg a női szervezetre. Itt arra gondolok, hogy mivel nem a szakmájában dolgozik ezért multinál robotol, ahol 8 vagy 12órát végig kell dolgoznia. Egy kórházi ápolónő azért legalább 2-3órát pihen vagy alszik.

Bár a több müszak nem annyira kapcsolat barát dolog.

Bár itt tudom sokan nem hiszik el, amit a kifejtésben írtam, nem tudom mi értelme lenne itt hazudozni egy kérdésben, ha a válaszok harmadában azt is teszik egyesek.

Kérdés lényege,hogy működhet e két olyan ember közt egy kapcsolat ,ahol az egyik fél egy elitebb gimnáziumban érettségizett, majd másik közép iskolában technikusi végzettséget szerzett, felvették föiskolára ,de magán élete problémák miatt otthagyta, viszont igyekszik képezni magát. Még a másik félnek egy semmirevaló szakmával rendelkezik, nincs igénye normálisabb munkahelyre/pozícióra. (Tehát nem multinál robotol a soron).

dec. 30. 19:17
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

12# ez is tele van hibával, engedd el.


Viszont működhet, igen, ha vele nem próbálod majd beetetni, milyen elit vagy.

dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha megkeresed a bettenni valót, nem mindegy mivel keresed meg? Egy diplomàs, aki nem tudja beosztani a pénzét, egyik kölcsönről a màsikra él, vagy egy szakmunkàs aki gyüjtöget szakmailag és emberileg ott van a toppon. Egy diplomàs seggfej, vagy egy szakmunkàs segitőkész ember, persze működik ez forditva is. Hova kell tenni a mércét????
dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen elismerem, nem olvastam vissza az autó correct is bele javított, valamint többszöri rövidítés után értelmetlen lett. Hagyjuk! Törlöm
dec. 30. 19:53
 16/19 anonim ***** válasza:
45%
Aszongya, törlöm. Moderátor vagy, mucika?
dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Saját kérdéseim közűl....erre a figyeltbe benne maradt.
dec. 30. 21:03
 18/19 anonim ***** válasza:
"Kedves" 62 %-os, nagyon szánalmas vagy és úgy látszik az is maradsz.
dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

"Én vagyok a fekete bárányok egyike 1 diplomám sincs:), ott hagytam a főiskolát"



Hat pedig a helyesirasod alapjan kijarna a PhD es az irodalmi Nobel-csont.



Amugy igen, jobb olyan novel kezdeni, aki nem diplomas.



Amugy rakd be TTS progiba, amit kiirtal ide, tok vicces..... :)



39F incel

dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!