Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most nem akar tőlem többet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem akar tőlem többet a barát barátnőm, akkor miért volt ilyen félreérthető, lehet még esélyem nála?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom akihez vonzódok nagyon csinos kedves intelligens viszont párja van tegnap átjött hozzám mert teljesen ki van borulva mert szilveszterkor valami másik nő miatt kidobta a párja és én milyen rendes vagyok hozzá, egyetlen normális pasi vagyok az életében, ezt úgy éreztem hogy ő is többet akar ezért meg akartam csókolni ő meg elhajolt hogy hogyan gondoltam én ezt, hülye vagyok hát csak barátok vagyunk..
jan. 2. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A kifejezés, amit keresel: lelki szemetes.
jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha ápolom a lelkét akkor nem fog vonzalmat indítani benne
jan. 2. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
2. Nem fog. Használ. Te meg mint egy pincsikutya lesed az almalmat hogy a tiéd legyen a lány. Khmm.. Pontosabban te az övé...
jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kitartó van, és nagyon nagyon kell a nő, akkor türelmes is vagy, és a türelem gyümölcsöt terem. Termett az uramnak is:D Jah, és lerázhatatlan, mindig a lány körül serte pertélj, ott segíts neki ahol tudsz, légy önzetlen, légy nagyvonalú, és szeresd. És csak akkor közelítsd meg amikor látod, hogy lelkileg kezd már helyre billenni, addig 3 lépés távolság. De utána jól megérdemelt türelmed gyümölcse: Esküvő+gyerek+meg család. Ennyi az útmutató.


De ha hallgatsz az ilyen ostoba előadásokra mint a Gyikon szoktak lenni, akkor inkább rárepülsz bárkire, aztán évek múlva rájössz, hogy mekkora balfék voltál, hogy nem voltál türelmesebb.


Szóval a döntés a kezedben van.

jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*mint a Gyikon szoktak lenni lelkiszemetes és efféle ostobaságok
jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*nagyon nagyon kell az az egy nő
jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5. Te minek nevezed azt, hogy ellenkező nemű emberek sírnak a válladon, de amint te jönnél képbe, kihátrál? Én is meghallgatok mindenkit, de ha rám nem kíváncsi senki, en nem fogom ezt a szerepet játszani.
jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!