Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti szoktatok félreérthető utalásokat tenni amikor van párotok?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem lett pár hónapjam, elég jóban lettem egy nővel aki szokott tenni szexuális utalasáokat amiket persze még lehet viccnek is tekinteni, de egyéb félre érthető dolgok is vannak tudjátok amitől az a tipikus "jó vagyok nála" érzés fogja el az embert, aztán pár napja bejelölt facebookon is és 4 éve ugyanaz a srác a párja.


Akkor most én értettem félre nagyon valamit, vagy ettöl függetlenül tényleg kialakulhatna valami ?



2017. márc. 12. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha. Es nem is szeretem magam fele sem
2017. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem erre nincs általános válasz.

Hogy én nem tenném meg, más hölgyeket nem ment fel.

Nem hiszem,hogy félreértetted. Vagy csak szórakozik és jól esik neki az újonnan szerzett rajongó, vagy szimplán keresi az új lehetőséget arra,hogy megpattanjon a régiből.


Nem lehet tudni,hogy mi jár pontosan a fejében.

2017. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen az én fejemben is ezek a kérdések keringenek :D köszönöm a válaszaitokat :)
2017. márc. 12. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!