Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szól a kérdésem, akik régen sikertelenek voltak, de mára már nem azok. Nektek mi segített?

Figyelt kérdés

Amikor a youtube-on 10/10-es kinézetű magas férfiak adnak tanácsokat, vagy amikor dúsgazdagok prédikálnak arról, hogyan bírsz találni barátnőt, akkor általában meg sem nézem. Mert akik alapból előnyökkel indulnak, azok nyilván sosem fogják tudni milyen az amikor valakinek a semmiből kell felépítenie mindent, hogy elérjen bármit is.


Ezért most a kérdés azokhoz a férfiakhoz szól, akik régen full sikertelenek voltak a nők terén, de mára már nem azok. Nektek mi segített?


Ha mindig is sikered volt a nők terén akkor kérlek hagyd figyelmen kívül a kérdést. Ahogyan akkor is ha sosem volt és ma sincs.



jan. 2. 23:07
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, mindig is sikeres voltam a nők körében (így rám nem vonatkozik a kérdés)
Férfi vagyok, régen sem és ma sem vagyok sikeres a nők körében (így rám nem vonatkozik a kérdés)
Férfi vagyok, régen sikertelen de ma már sikeres a nők körében, leírom miért
Nő vagyok, így rám nem vonatkozik a kérdés
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Végigtoltam 4 év pszichoterápiát, ami megerősítette az önbizalmamat és az önbecsülésemet.

Megtanultam nemet mondani nőknek és felvállalni a nézeteltéréseket. Ez mondjuk eleinte csak rontott, de ezzel párhuzamosan megtanultam asszertívan kommunikálni és onnantól kezdve kimondottan pozitívum lett. A csajok nem feltétlen akarják, hogy mindig az legyen amit ők akarnak, szívesen veszik, ha.. úgymond van saját éned, véleményed, akaratod.


És ugyan ez már akkor volt amikor lett barátnőm és a vele való konfliktusokból eredt ez a tanulság, de rengeteget segített a későbbiekben:

Megtanultam, hogy egy nő nem feltétlen azért mondja el a problémájt, hogy megoldjam, hanem csak meg akarja osztani. Nem megoldást kell keresni rá egyből, hanem meg kell hallgatni és kifejezni, hogy megértem őt. És persze nem árt tényleg figyleni és megérteni, különben csak pofáraesés az egész, nem szabad kamuzni:D Nem vicc, ezen is átestem:D

jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Regen jobb voltam mara rosszabb. Regen : lazabb , jobb szoveg, ertelmesebb gondolkodas, jo kedv.. mara leugranek egy sziklarol, gyenge verbalis keszseg, tompa gondolkodas, zarkozottsag. Az ido elore haladzaval egyre rosszabb.
jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Egy évig semmi eredmény. Amikor nem görcsöltem rá, lett egy barátnőm, azóta ragadnak rám a nők mióta kapcsolatban vagyok.
jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Én sosem néztem a korosztályt, de mindig a 3-5 évvel fiatalabb lányok mutattak felém érdeklődést.


Idővel kicsit jobban néztem ki. Ezt értsd úgy, hogy a 20 éves koromban készült fotókhoz képest a 25 évesen készült fotóim látványosan "férfiasabbak". Lett egy fix munkahelyem és elköltöztem otthonról (ekkor már megvolt a jelenlegi barátnőm) eztán pedig megörököltem egy lakást is. Amúgy nagyon átlagos módon élek, kocsim sincsen.


Pszichológia terén azt vettem észre (azt hiszem ez tudományosan igazolt is), hogy a világban minden fiatalabb generáció (nem politikai értelemben) liberálisabb, nyitottabb lesz. Én mindig egy nagyon nyitott (tradíciókban, közhelyekben, sztereotípiákban nem hívő ember voltam), míg a korosztályomban több volt a maradi.


Ez az "önbizalom" coaching is tipikusan az idősebb korosztályok rögeszméje. Ha nem vagy látványosan kínos módon önbizalomhiányos (Bárki helyreutasíthat téged, vagy a kezedet tördelve válogatsz perceken át 2 termék közül, akkor nem ér semmit. Persze ha az önbizalom azt takarja, hogy hazugságokkal jobb fényben tünteted fel magad, és miután megkedveltetted magad a nővel jön a feketeleves, akkor az semminél több.


Viszont a hosszútávú kapcsolathoz a vonzalom, és a stabil élet (Ne kelljen az albérlet árán stresszelni, szülőktől kölcsönkérni stb) a kulcs inkább. Hiszen 2 nyugodt ember biztos kevesebb eséllyel fog összekapni mint 2 stresszes.

jan. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon hosszú volt az út! 30 kg-ot fogytam. Biztonsági őr voltam de Szakács szakmával és érettségivel. 24 órás munka mellett tanultam meg 2 idegen nyelvet! Munkahelyet cseréltem! Közben edzettem mint akinek az élete múlik rajta! 7 ev alatt teljesen megváltoztam! Most 470 ezret keresek és 74 kg vagyok 182 centivel. Van kapcsolatom. Igaz nem komoly csak szex. De 7 évvel ezelőtt ez lehetetlen lett volna.


Hidd el mikor itt gyakorin is a változást javasolják az nem rosszindulat! Hanem a megoldás.

jan. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!