Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire lehetetlen lenne átlagos férfinek ismerkednie társkeresőn? Élőben sokkal jobb lenne?

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismertem egy lányt.

Egy két levél utcán eltűnt a lány.

Egy nyelvtanfolyamon megpillantottam ezt a lányt teljesen véletlenül (kicsi a világ)

Elkezdtem vele élőben ismerkedni és úgy néz ki alakul valami....azt mondja nagyon szimpatikus fiú vagyok.

Mondtam neki a társkeresős dolgot és teljesen ledöbbent mert abszolút nem emlékszik rám. Azt mondta ott annyi fiú volt hogy lehetetlenség volt ismerkedni de jó hogy megtaláltam élőben


2016. dec. 18. 13:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
# után
2016. dec. 18. 13:11
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak menteni akarta a helyzetet. De tény, hogy társkeresőn egy átlagos lánynak is nagyon sokan írnak. És nem biztos, hogy ő mindenkire van ideje. Lehet ismerkedni társkeresőn, nőknek ez egyszerűbb. Nekünk férfiaknak nehezebb, de korántsem lehetetlen.
2016. dec. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A társkeresőn a legtöbb csaj úgy viselkedik, mint amikor egy suttyó beszabadul az all-you-can-it étterembe: rácsodalkozik, hogy húú micsoda felhozatal van, ezért beletúr minden jól kinéző fogásba, aztán otthagyja, és úgy általában egy disznóólat hagy maga után.

Tehát ezeken a helyeken természetesnek veszik, hogy kb. egy darab húsként tekintenek a jelentkezőkre a sok fogás között.


Élőben azért jellemzően visszább vesznek az egóból.


Amúgy valószínű, hogy csak hárított és hazudott neked, mert kínos volt neki, hogy csak úgy szó nélkül lelépett.


Én a te helyedben mondjuk elgondolkoznék azon, hogy egy-két dugáson kívül többre is kell-e ez a csaj.

Nálam legalábbis ilyen előzmények után a "dugásra még jó lehet" kategóriából indulna.

2016. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért nincs nőd
2016. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves 3-mas
2016. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Azért nincs nőd"


Aha, és ezt a jósgömbödre vagy a madarak röptére alapozod?


Nem talált. Ezért van olyan barátnőm, akire társként tudok tekinteni, akivel kapcsolatban szemernyi kétely sincs bennem, hogy bármi is adódik az életben, nyugodtan rábízhatom a hátam.


És ehhez az kellett, hogy akik nem tudtak meggyőzni arról, hogy egy helyes pofin, két cicin és egy lyukon kívül többet is tud nyújtani, azokba nem is próbáltam többet beleképzelni.

2016. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó nagy véleménnyel vagy a nőkről, az mindenesetre kiderült.
2016. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen - miért is ne lennék, amikor pl. a mai lányok többségében annyi tartás és kurázsi sincs, hogy ne csak szó nélkül eltűnjön?

Vagy amikor a nagy többségük vitatkozási technikája kimerül a másik minősítgetésében?


Ja, a mai csajok nagyon nagy többsége az esetleges csini pofin meg aranyosságon kívül nem nagyon tud mást felmutatni. Ami rövidtávú és felületes szórakozásra elég tud lenni, komoly kapcsolatra egy szint felett már nem.

Ahhoz azért elég nagy kitartással és némi szerence is tud kelleni, hogy olyan nőt találjon az ember, aki ennél többet is tud nyújtani, aki valóban társnak is alkalmas.

Az ilyeneket kell megbecsülni.

2016. dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Regisztrálj fel fiatal nőként egy társkeresőre és meglátod micsoda hányás folyik ott.

Hiába írom ki, hogy 30 felett ne írjanak, csakazértis jönnek a levelek, emellett isten látja lelkem, van, aki nem szimpatikus kép alapján. Másnak meg én nem vagyok így szimpi, ezzel jár a társkereső. Erlsőre csak kép meg bemutatkozás alapján lehet szinte csak dönteni, ha az nem érdekes, akkor ez van.

2016. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyanezt el lehet mondani a férfiakról is.


Csak a nők nem panaszkodnak annyit. Nőként társkeresőztem 2 évig, úgyhogy lenne mit mesélni a másik oldalról is. Az eltűnés kb. minden második férfira igaz volt :D De nem sértődtem meg, biztos találtak jobbat. Vagy lehet, a mai napig fenn vannak, aztán várnak az álomnőre. Esetleg nem tartják magukat túl jó pasinak, és ez egyfajta teszt, hogy hány nő beszélget velük. Aztán ha már beszéltek, jöhet a következő.


A másik, hogy nem egy pasi csodálkozott, hogy én mégis mit keresek társkeresőn, ha nem akarok vadidegenekkel d.gni? Hát minden hülye tudja, hogy az csak arra való. Ők is csak akkor járnak fel, ha keresik az aktuális szexpartnert.


Ezek szerint én nagyon benéztem valamit, mert társkeresőre társat keresni megyek.

2016. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!