Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor a munkásszállón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a munkásszállón lakó pasi nem is tud normál lányokkal ismerkedni társkeresőn mert szóba se állnak vele?

Figyelt kérdés
Autó van egy G Astra.
jan. 3. 17:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
A munkásszállón miért nem ismerkedik, barátkozik?
jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
De igen, munkasszallon lakó nőkkel.
jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%
Duci hajléktalan nőkkel tud!
jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon nagy ez a kérdés siroook :DD
jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Azok is felfelé keresgélnek aki szobát bérel vagy albérletet odacuccolnak hozzá.

Itt beszélgettem sok lánnyal itt vannak 1-2 hónapig míg kifognak egy ilyen pasit és mennek is a munkásszállóról.

De a férfiak régóta itt vannak egyròl se tudok aki albérletes vagy lakásos nővel jött volna össze.

jan. 3. 17:11
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Talán kibérelhetnél te is egy szobát vagy egy lakást, nem arra kellene ácsingóznod, hogy egy nő adoptáljon. Mi a francért laksz ilyen régóta munkásszállón?
jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező van legalább 1 nem buta , csúnya , dagadt ,igénytelen nő a munkásszállón aki lakásos férfihez költözne ? 25-35 közötti ! Mert én befogadom szexert cserébe
jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Én nem egy munkásszállón laktam már, és teljesen megértem, hogy egy nő miért nem ismerkedik ilyen pasival. Igazából nem is a pasival van feltétlenül baj, hanem a környezetével.

Egy munkásszállón a legjobb esetben is (ha nem egy párról van szó) 2-en vannak egy szobában, de én mondjuk már voltam 3, sőt, 4 ágyas szobákban is. A legrosszabb egyébként, elképesztő mocsok, bűz, leharcolt épületek, más emberek, közöttük alkoholista, agresszív stb., már másfél éve albérletben lakom, és néha felviszek 1-2 csajt, most alakulóban egy komoly, és ezt addig nem tudtam megtenni, amíg egy csöves (mert az) munkásszállón laktam. Én megértem a nőket. Te is értsd meg.

A munkásszálló nem egy jó dolog, vannak persze igényesebb szállók, de 10 ből max 1 az. Nem is tudod felvinni a lányt, mert basszus egy szobában laktok 3-an, vagy 4-en rosszabb esetben, nem tudsz vele semmi olyat kezdeni, még beszélgetni sem. Menj szerintem albérletbe, jobb az, igaz sokan kidobott pénznek tekintik, de legalább a magad ura vagy, nem csesztet senki, és még nőt is fel tudsz vinni, és aztán lehet nyomatni ott bármit, de szállón? Nem. Válts.

jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha nincs hova hazavidd a lányt akkor minek álljanak veled szóba? Esetleg te akarsz non-stop a lányhoz járni?
jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen munkát felesleges elvállalni is ha úgyse lesz nőd :D csak hát akkor meg nem lesz aki melózzon, ördögi kör ez
jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!