Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az ilyen nőről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen nőről?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy csajjal aki szingli, de ismerkedik. Kicsit elhízott nagy mellei vannak legalább, nem különösebben szép. Ilyen átlag alatti, a mellein kívül nincs rajta semmi kiemelkedő. Dohányzik is ráadásul.


Kérdeztem, mi az ami bejön neki, és azt mondta hogy az ha teper érte a férfi. Azt mondta ő nem fog egy férfiért sem teperni, az a férfi dolga. Meg kicsit így lenézően beszélt a férfiakról.


Állítása szerint nem pasizik, de és egyedül él, viszont sok fiú barátja van. Van amelyikkel motorozni jár el van amelyikkel horgászni, van amelyik meg néha át megy hozzá esténként. De azt mondta csak barátok nincs semmi.


Mi a véleményetek, érdemes ezzel foglalkozni?


Ő csak komoly kapcsolatot keres. Hiába mondtam neki, hogy nálam max szex játszik, ő azt nem, mert ő nem olyan lány. Érte teperjenek.



jan. 3. 23:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Itt most akkor a csocsokrol beszelunk. Annyit azert nem ernek, nem? Melltarto nelkul se lattad. O is mast akar, meg te is. Ha meg kamu, akkor horgaszas es motorozas koznben is elszorakozik esetleg, es az se tetszene.
jan. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem tök rendben van ő. Elmondta, mire nyitott, mire nem.

Nem értem, mi a problémád. Igenis a férfi teperjen.

Attól még, hogy szerinted nem szép és neked nem felel meg, nem kell, hogy kevesebb legyen az önbecsülése és nem kell kevesebbel pl veled beérnie.

Kicsit olyan színezete van a dolognak, mintha még neked állna feljebb, hogy szerinted nem vonzó és mi az, hogy mégis vannak elvárásai, miközben örülnie kellene, hogy egy magadfajta beletenné a farkát.

Hát, rábasztál kis barátom, ez nem így működik.

Keress mást, mert ennek a nőnek van önérzete.

jan. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
47%
Eléggé red flag gyanús a csaj. Én hagynám
jan. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%
Ha akarna veled kezdeni, akarná a szexet is veled. Minden nő komolyat akar, de akiben látja a lehetőséget, azzal le is fekszik. Minden nőnek bejön, ha tepernek érte, ezzel nem mondott újat. A kérdés, hogy ő mit tesz azért, hogy érdemes legyen teperni. A két nagy cici nem sok...
jan. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
59%
Azt gondolom, hogy mivel elhízott és pluszban még dohányzik is, ezért pont az ellentétem, így ÉN nem járnék vele. Helyetted én nem fogok dönteni.
jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Vicces hogy néhány kommentelő engem hoz ki tuskónak amikor megmondam a csajnak hogy max szex. De már ez sem jó az itteni nőknek úgy tűnik.


Aki meg normális válaszolt annak köszi. Hagyom is az ilyen nőket, akik királynő effektusban szenvednek, úgy hogy közben meg átlagon alulinak néznek ki. Majd talál magának pincsi kutyát aki teper neki, de az nem én leszek.


Úgy hogy közben meg hülyének vagyok nézve, hogy mennyi fiú barátja van. Volt aki itt leírta, hogy ez gyanús és egyetértek. Hiába pontozzátok le. Persze néha átmegy esténként együtt filmezni. Na hagyjuk már. Ti a holdról jöttetek?


Ezt tette a tinder meg a netes társadalom.

jan. 4. 10:30
 17/22 anonim ***** válasza:
42%
Azért az vicces, hogy a csaj kijelenti, hogy ő nem szexel csak úgy, de azért a pasik járogatnak hozzá "ottaludni"... :D De legalább hülyének is nézi a másikat. xD
jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
55%
Nekem kifejezetten ellenszenves a hozzáállása, én nem foglalkoznék vele. Annyira azért nem vagyok elkeseredett. :D
jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
54%

Nemcsak tuskónak nézünk, hanem az is vagy. Továbbra sem kavar fel senkit, hogy te melyik nőt tartod átlag alattinak. Attól még nem lesz az.

Azt meg nem köteles bizonygatni, hogy a fiú barátaival nem szexel.

Ha nem hiszed el, így jártál.

Amúgy is tárgytalan az egész, hiszen te nem tiszteled őt, ő pedig nem esett a fejére hálistennek.

jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

19, Tiszteletet csak az érdemel, aki viszont is adja. Ez a lenéző teperjen egy férfi nem épp a tisztelet jele.


Ezt tette a feminizmus.


De becsicskultak a férfiak, mindenkinek nyaliznak. Össze kéne már szedniük a férfiaknak magukat.

jan. 4. 16:31
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!