Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az ilyen nőről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen nőről?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy csajjal aki szingli, de ismerkedik. Kicsit elhízott nagy mellei vannak legalább, nem különösebben szép. Ilyen átlag alatti, a mellein kívül nincs rajta semmi kiemelkedő. Dohányzik is ráadásul.


Kérdeztem, mi az ami bejön neki, és azt mondta hogy az ha teper érte a férfi. Azt mondta ő nem fog egy férfiért sem teperni, az a férfi dolga. Meg kicsit így lenézően beszélt a férfiakról.


Állítása szerint nem pasizik, de és egyedül él, viszont sok fiú barátja van. Van amelyikkel motorozni jár el van amelyikkel horgászni, van amelyik meg néha át megy hozzá esténként. De azt mondta csak barátok nincs semmi.


Mi a véleményetek, érdemes ezzel foglalkozni?


Ő csak komoly kapcsolatot keres. Hiába mondtam neki, hogy nálam max szex játszik, ő azt nem, mert ő nem olyan lány. Érte teperjenek.



jan. 3. 23:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondtad, hogy incike vagy?

Akkor senki nem reagált volna a hisztikédre.

jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nem azért kell a férfinek tekerni, mert a nő pincsi kutyát keres, hanem mert ti férfiak vagytok annyira oda, hogy az a nő nem kell nektek, aki teher értetek, mert az milyen már, nem is értékes a szemetekben stb... és van benne vmi, a férfinak kell levadászni, becserkészni a nőt, mert én is azt tapasztalom, ha ez fordítva történik, akkor s pasi nem is igazán akarta azt a nőt, csak beérte vele, mert nem volt más.

Tök korrekt, hogy őszinte vagy, és elmondtad, hogy neked csak a szex kell, ezt díjazott, viszont ő meg elmondta, hogy kapcsolatot keres, s itt már megbukott a dolog.

Tehát miért is akarsz most teperni? Néhány menetért? Arra keress olyan lányt, aki ebben benne van.

Az egyébként tényleg furi, hogy oda járnak "aludni" a haverjai, de ezt se kell elítélni, lehet, hogy tényleg csak haverok és soha nem történt köztük semmi.

jan. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!