Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az ilyen nőről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen nőről?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy csajjal aki szingli, de ismerkedik. Kicsit elhízott nagy mellei vannak legalább, nem különösebben szép. Ilyen átlag alatti, a mellein kívül nincs rajta semmi kiemelkedő. Dohányzik is ráadásul.


Kérdeztem, mi az ami bejön neki, és azt mondta hogy az ha teper érte a férfi. Azt mondta ő nem fog egy férfiért sem teperni, az a férfi dolga. Meg kicsit így lenézően beszélt a férfiakról.


Állítása szerint nem pasizik, de és egyedül él, viszont sok fiú barátja van. Van amelyikkel motorozni jár el van amelyikkel horgászni, van amelyik meg néha át megy hozzá esténként. De azt mondta csak barátok nincs semmi.


Mi a véleményetek, érdemes ezzel foglalkozni?


Ő csak komoly kapcsolatot keres. Hiába mondtam neki, hogy nálam max szex játszik, ő azt nem, mert ő nem olyan lány. Érte teperjenek.



jan. 3. 23:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Hagynám a francba szerintem. Kivéve ha nagyon kedves, aranyos és jófej, és mondjuk a dohányzással szívesen felhagyna. Én a nikotint egészségesnek tartom, de amiket szívnak cigik, nagyon büdösek. Mondjuk lehetséges, hogy a dohányzás abbahagyásával még tovább hízna. Nekem például a kisebb, tenyérbe illő mellek tetszenek, szóval számomra ez is csak negatív. Ha beleszerettél, akkor megéri vele ismerkedni, de ha nem tudnál szerelmes lenni, akkor szerintem hagyd.
jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
engedd el ő kapcsolatot akar te meg dugni szeretnél, nem találkoznak az igények.
jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
off
jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem passzoltok, úgyhogy felejtős.
jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi a véleményem a nőről? Semmi, ő élete, ő tudja neki mi a jó.

Viszont inkább keress igényeidnek megfelelőt, mert nem hozzád illő.

Ja és te se aggódj fogsz olyant találni aki egyszerűbb és ő is csak annyit akar. Lehetőség mint a tenger, ne görcsölj rá.

jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Megmondta hogy mit akar, te meg full más vagy. Ahogy beszélsz róla, ő sem az eseted, és csak az a fontos neked, hogy legyen végre kibe rakni a farkadat.

Így mégis mi értelme van kezdeni vele?

jan. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem nagyon, mert ha tuskó leszel vele, megvernek a fiú haverjai. Akkor meg rájössz hogy nyuszi vagy, és impotens leszel a továbbiakban, és majd lőttek a céljaidnak. Úgyhogy szerintem abszolút nem neked való ez a lány.
jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eszedbe ne jusson.
jan. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%

Esélytelen.


Egy. Marhára nem az én típusom. Egy ember legyen az nő vagy férfi igenis legyen igényes a testére és a lelkére is.


Kettő. A múltbéli sérelmeit vetíti ki a férfiakra. Nincs kedvem extra köröket futni, csak mert valaki nem tudja helyén kezelni a saját lelkivilágát.


És végül nálam kizáró ok, ha sok a fiú "barát". Mindenki tudja, hogy ez elég ritkán működik úgy ahogy hangzik.

jan. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
36%
Hát ha jobb nem akad...
jan. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!