Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csak arra kellettem hogy megdugjál" Ha egy férfi szakít egy nővel miért bújik rögtön a nő áldozati szerepbe? Mért a férfit ítéli el legtöbbször a közvélemény?

Figyelt kérdés

Ha társkeresésnél ismerkedési fázisban már az elejétől szex van a partnerek között. Később a férfi úgy dönt hogy nem akar komoly kapcsolatot a nővel, mert kiderültek olyan életmódbeli dolgok amik nem normálisak.


Erre a nő agresszív lesz, áldozati szerepet vesz fel, mindenért a férfit hibáztatja.


Holott:

A szexben a nő önként vesz részt, ő is élvezi.

Tudja hogy az ismerkedés első fázisàhoz hozzátartozik a szex is.

Tudja hogy az elején bármelyik fél indoklás nélkül szakíthat.

Tudja, ha a férfi komoly szándékkal keres kapcsolatot akkor is előfordulhat hogy valami nem tetszik neki.



jan. 5. 10:53
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
77%
Mert sokaknak tényleg az kell, és elég nehéz megítélni, hogy csak szexet akart valaki, vagy komolyat de aztán úgy döntött nem kompatipilisek.
jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%

"Tudja hogy az ismerkedés első fázisàhoz hozzátartozik a szex is."


Nem mindenkinél.

jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
21%
minden helyzetben szeretik eljátszani az áldozati szerepet
jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

2

A szex ugyanoolyan fontos része egy kacsolatnak mint bármi más.

Persze ha a partner nem akar a korai fázisban szexet és a másik lelép az mindent elárul a szándékokról.

jan. 5. 11:07
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
Nem mondtam, hogy a kapcsolatnak nem fontos része. Ez teljesen független attól, hogy idegennel nem dugok.
jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
26%
3! Nem, de ilyen párkapcsolati dolgokban igen. Nagy hisztit le tudjuk vágni, kedvencem az a barátnőm volt, akivel Nem feküdtem le, ennek ellenére a fejemhez vágta, hogy csak a szex meg a fetiseid miatt voltál velem! 🤣
jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
35%

Ha van egy hapi aki csak szexet akar és van csakszex, az emberi számítás alapján nem kéne, hogy lelépjen.


Ha van egy hapi aki nem csak szexet akar, de csakszex van, az inkább fog lelépni szerintem.

jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
78%
Es 99%-van bele is trafalnak, tenyleg az volt a cel. Kicsit tudatosabb eletvitellel ezek azert minimalizalhatoak. Valoban igaz, hogy ismerkedesi szakaszban senki nem tartozik magyarazattal, ha nem akarja folytatni. Ezert sem fekszik le a nok jelenyos resze senkivel ebben a szakaszban. Ha kozosen ugy dontenek, hogy parkent szeretnenek tovabb elni, akkor meg jogos elvaras a szakitas indoklasa mindket fel reszerol. Amikor lefekszel a novel az ismerkedesi szakaszban, akkor rola elmondhato, hogy sodrodik, ertelem es cel nelkul (majd lesz valami alapon), te pedig kihaszbalod ezt egy kosza numerara. En is ferfi vagyok tudom, hogy a sodrodo noktol a dugason kivul semmit nem akar egy ferfi, mert tobbre ugyse alkalmas az ilyen, aki az eletet igy eli. Szoval kar itt adnod az ertetlent, tenyleg saros vagy benne, hogy szandekkal megfektetted, mikor tudtad, hogy nem akarsz tole semmit. En az ilyeneket lepattintom, mert nem a kosza numeraktol leszek ferfi. Egy mukodo parkapcsolatban tobb es minosegibb szex van, mint amit te ezekkel produkalni tudsz. Ertektend, az az ami hianyzik beloled, a kerdesedbol is ez jon le.
jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

7

Igen. Ha komoly kapcsolatot akar de a szexen kívűl más nem jó akkor le fog lépni.

Aki ilyen esetben csak szexet akar az marad.

jan. 5. 11:22
 10/38 A kérdező kommentje:

8

Az előző kapcsolatomban az első randin volt szex. 10 évig tartott.

Most is volt szex, kiderült hogy alkoholista, gyűjtögető.


Akkor miről beszélünk?


Te maradnál egy ilyen nővel csak azért mert szexeltetek?

jan. 5. 11:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!