Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg "CIKI" egy nő szemében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "CIKI" egy nő szemében, ha a pasi tűzoltókészülékeket gyűjt?

Figyelt kérdés

Önkéntes tűzoltó vagyok a fővárosban. Hivatásosokkal közösen vonulunk, gyakorlatilag teljesen igazi tűzoltók vagyunk, csak mi nem fizetésért. Vannak az önkéntesek között olyanok, akik főállásban hivatásosak, és szolgálaton kívül bejönnek az ÖTE-be szolgálatot adni.

Tegnap afféle nagy pasis beszélgetés volt bent a Tűzoltóságon, amikoris felvetődött olyan, hogy van, aki a téma megszállottja, és tűzoltó szakfelszereléseket meg készülékeket gyűjt (Nekem is van pár sisakom, meg készülékem, tehát ha itthon vagyok nem éghet le a ház :D) és mondja az egyik srác, aki ilyen hobbista is, hogy hát azért nincs neki barátnője (pedig egy nagyon jófej és mosolygós srác) mert hogy a nők szemében "gáz" azaz ciki, ha valaki tűzoltómániás, meg akár az is, ha tűzoltó.


Namost én sem gondolnám, hogy csajozós duma lenne, hogy "gyere megmutatom a porraloltó készletemet" de igazából ez is csak egy téma, mint másnak a horgászás, vagy a túra, vagy a kondi vagy mittudomén autómakett gyűjtés stb.


Érdekelne elsősorban fiatal felnőtt nők véleménye, hogy Titeket taszítana-e ha valaki tűzoltó, önkéntes tűzoltó, tűzolóeszközöket gyűjt hobbiból?


Köszi előre is a válaszokat.



2017. dec. 30. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi helyet foglal ez a sok cucc?
2017. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A fiatal felnőtt nő fogalmába mi tartozik bele? :D


Szerintem nem ciki. Nem átlagos, sablon hobbi. Nekem tetszene. Ki tűnsz a tömegből, azt gondolnám te sem vagy átlagos.

2017. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A lakótérből nem sokat, kb egy 50x50cm-es helyet a 3 készülék a szoba sarkában. A többi az kint van a garázsban/kamrában.
2017. dec. 30. 17:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Akinek nem tetszel, annak bármi ciki lesz, mindegy, mit csinálsz.
2017. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar, ha nem a nappaliban, szobakban van.
2017. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na, nekem nincs garazsam, kamrám, nem is akarnék. Így necces lenne.
2017. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A lakásban csak a szoba sarkában olyan, mint amik az irodákban vannak. 6kg-os porraloltó, de nem szem előtt. A tömlők, tűzcsapszerelvények nincsenek benn a házban :)
2017. dec. 30. 17:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem a lakótérből veszi el a helyet, ha van rá hely, abszolút nem zavarna. Neked meg respect azért, mait teszel. Én erről inkább ezt gondolom, sem mint cikinek tartanám.
2017. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolom a gyerekszobádat megtartottad azért:


[link]


Mindenki gyűjt valamit csak mértékletesség a lényeg;)

2017. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez aranyos. :)
2017. dec. 31. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!