Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan változtathatnék azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtathatnék azon hogy sosem volt még kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Szeretnék megismerkedni valakivel, de rengeteg gátlás van bennem, emiatt huszonkilenc évesen még sosem volt kapcsolatom. Szeretnék nyitni a férfiak felé, viszont nagyon félénk vagyok eleinte és nehezen engedek közel magamhoz bárkit, pedig vágyom rá hogy legyen egy szerelmem.

Igyekszem leküzdeni ezeket a félelmeket magamban, és könnyedebben hozzáállni az ismerkedéshez, de főleg személyesen ez nagyon nehéz, pedig alapvetően kedves és barátságos vagyok, csak vannak bennem olyan félelmek amiket nehezen tudok elengedni.

Emellett nagyon érzelmes vagyok, és ha nem érzem biztonságban magam valaki mellett, akkor nem tudok jobban megnyílni neki.



jan. 5. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Kezdésnek írhatsz nekem, aztán majd alakul. Vagy nem.
jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen helyzetekben érzed jól magad, miket szeretsz csinálni? Ne görcsölj annyira az ismerkedés miatt, másnak sem könnyű és érik csalódások, amíg megtalálja a párját, ez ezzel jár.
jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha egyedul nem tudod megoldani, akkor miert nem mesz szakemberhez a probelmaddal? A 21. szazadban elunk, a tarsadalom ma mar rengeteg problemara biztosit szakembert.
jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Kezdésnek menj el tovább tanulni és mellette keress egy munkahelyet. Akkor akarj párkapcsolatot ha már stabil önálló életed van. Ne a férfitól várd a kényelmes élet biztosítását.
jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt már próbáltam hogy hobbik kapcsán ismerkedtek, de nekem eddig ez nem sikerült.


Jártam pszichológushoz, és írtam is hogy igyekszem nyitottabb lenni és változni.


Négyes, vagy rossz kérdés alá kommenteltél vagy csak kötözködni jöttél, sehol nem írtam olyat hogy egy férfitól várnék anyagilag bármit.

jan. 5. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Csak úgy tudod lekuzdeni, ha a félelmeid ellenére is belemesz simerkedeses helyzetekbe. Kezdetnek gyakorolható olyanokkal, akik semlegesek. Gondolom,nemcsak a pasikkal van gondod, hanem más emberekkel való ismerkedés téren is. Beszélgess a penztarossal,kérj útbaigazítást idegenektol. Majd meglátás, hogy nem harapnak az emberek és ettől jobban tudsz bízni. Ez magától nem múlik el és pszichológus sem tudja varazsutesre megoldani. Írj naplót a tapasztalatairól, hogy kikkel, milyen interakciók volt.
jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!