Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 leszek lassan és még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 leszek lassan és még soha nem volt komoly kapcsolatom. Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Nem nagyon járok el sehova sem, néha elmegyek bulizni, néha a haverral beülünk valahova. Csak egy barátom van.

Fent vagyok a badoon, írtam sok nőnek, fiataloknak is. A többi társkeresőre nem akarok regisztrálni, mert kevés aktív tag van a környékemen, igaz a badoon sem hű de sokan vannak. A badoon vannak akik el sem olvassák a levelem, ha el is olvassa, le se sz..ja. Már nem tudom, hogy mit írhatnék neki első levélként, általában, ha megvan adva egy csomó dolog az adatlapján rákérdezek, vagy esetleg a képei alapján. Ha vissza is írnak, pár nap múlva abbamarad a levelezés. Igazából beszélgetünk és nem hívom el őket találkozóra egyből. Vagyis nem tudom, nem érzem, hogy mikor kellene, ha meg el is hívom, akkor meg nem akar jönni. Nem vagyok humoros ember, befásultam ennyi idő után, nem is nagyon szoktam beszélgetni. Nem tudom, hogy kell bánni a nőkkel.

Ha meg valahogy mégis sikerül találkozni, nem érzem magamat biztonságban, nem vagyok felszabadult, mindent erőltetve csinálok. Nem tudok felszabadultan dumálni vele, mert azon görcsölök, hogy el ne rontsak valamit.

28 leszek de valahogy érzelmileg vagy, hogy is mondjam lemaradtam, még olyan 14-15-17 nek érezném magamat.

Ha 18 év körüli lányokkal kezdenék ki, erre is kicsi az esély, mert nekik meg már túl öreg lennék, meg pedofília lenne. Lemaradtam egy csomó mindenről.... Ennyi idősen, szinte nulla tapasztalattal esélyem sincsen....


2015. aug. 30. 01:28
 1/8 anonim ***** válasza:

28vagyok. 20éves a barátnőm. az a korosztály szereti az idősebbeket.

magadnak kell változtatni a viselkedéseden.

társkeresőn miért nem tudod elmondani, h ilyen kapcsolatot keresek, nagyon szimpi vagy, ismerkednél velem?

2015. aug. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A legtöbb csaj csak unaloműzésképpen van fent, voltak olyanok is akiknek volt barátjuk. Ilyenkor nem is töltik ki rendesen az adatlapot, csak feltesznek képeket, és egy két dolgot adnak meg magukról. Meg legtöbbször csak csevegni akarnak.
2015. aug. 30. 01:44
 3/8 anonim ***** válasza:

az ilyen oldalakra a nők többsége csak azért megy fel h a férfiak (mivel mi vagyunk többségben) rájuk írjanak, így a nők látják h húú de sok mindenkinek kellenek és ezzel növelik az egójukat... nem sok van aki igazi társat keres.. a férfiak többsége meg csak a dugás miatt van ott :D

am hasonló helyzetben vagyok mint te csak én 21 vagyok és asszem te a jövőbeli énem vagy... ez tökre elszomorít :/


remélem sikerül egy normális nőt találnod, sok sikert és kitartás!!!! :)

2015. aug. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sehogy, ilyen korban a lányok többsége már azt nézi, mennyi nőd volt eddig és milyen sikeres vagy náluk.

Ha nem vagy az akkor nem fognak kezdeni veled mert tudják, hogy akármikor megkapnának, ha csettintenének, ez a nagy igazság.

2015. aug. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Neked pont jó lenne pár ilyen bige aki csak csevegni akar és semmi komolyat,rajtuk gyakorolhatod a lányokkal való érintkezést.Az a gond,hogy rögtön az elsőt meg is akarod tartani,ezért görcsölöd el.

Legyél őszinte a lányokhoz és kérd a segítségüket,néhányan ki fognak nevetni,de lesznek olyanok is akik elmennek veled 1-2 randira és mindketten tisztában lesztek vele,hogy ennek nem lesz folytatása.Így nem kell majd feszengened és magadat adhatod,aztán ki tudja az egyiküknek talán tényleg megtetszik az esetlenséged,az őszinteséged,nem lepődnék meg ha néhányan még ágyba is bújnának veled,a csajok szeretik az ilyen sehová sem vezető kapcsolatokat.

Észre sem veszed és elmúlik a para,aztán már mehet élesben is a dolog,hogy barátnőt találj.

2015. aug. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj találsz majd lányt!

Eddig sajnos nem olyanokat találtál,akik érdeklődőek.

Sokféle ember létezik,nehéz megtalálni a megfelelőt számunkra.

Valakinek egyből sikerül,valakinek sajnos sokkal kell találkozni hogy megtalálja a hozzá hasonlót...

Még nem vagy lemaradva semmiről sem,

valakinek 20 évesen lesz párja valakinek 25

és valakinek 30 évesen.

De később is lehet társa az embernek 40-50 évesen,

ez nincsen korhoz kötve.

Csak sajnos egyre nehezebb,mivel sokan foglalva lesznek később,családot alapítanak....stb

Telnek az évek és egyre nehezebb találni normálisakat,

mert foglaltak lesznek!


Minden jót,sok sikert,sok szerencsét!

2015. aug. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányoknak, nőknek csak a külső számít, és ez társkeresőn különösen igaz. Tök mindegy, mit írsz nekik, a képed alapján döntik el, hogy visszaírnak-e. Nézz ki jobban, vagy mondj le a nőkről! Alternatív megoldás: legyél gazdag!
2015. aug. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 29 vagyok, és tudom, hogy milyen 0 tapasztalattal csajozni. Nekem még randim sem volt a külsőm miatt (alacsony vagyok és ocsmány), de nem adom fel, csak már nem keresek olyan görcsösen, hogy akkor most mindenáron nekem lány kell. Elfoglalom magam (tegnap egész nap kirándultam, teljesen egyedül. Régebben azt hittem, hogy ennek nincs sok értelme, de mégis van) Te is foglald el magad, az a legjobb, amit tehetsz. Ha közben jön egy lány, akkor lépj, de ne akarj görcsösen.
2015. aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!