Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen még nem volt semmily...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen még nem volt semmilyen kapcsolatom fiúval, hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
Soha nem is kezdeményeztek nálam, vagy hívtak volna el randira. Az igaz, hogy nem vagyok egy nagy társaságbeli lény,meg csendes is vagyok, barátnőim sincsenek sokan. Nappali tagozaton tanulok mellette gyakornok vagyok ezek kötnek le a mindennapokban. Alacsony vagyok, 55 kg, kedvesnek meg cukinak mondanak. Fiatalabbnak nézek ki a koromnál.
2020. okt. 29. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Nem próbálkozol csak várod a sült galambot.
2020. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Te is az a lány vagy, akinek írnak privátot és nem válaszolsz rá, mert nem ismerkedsz, de kéne fiú.
2020. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Legyél nyitott és mosolyogj sokat.

Vidám természetű lány vagy alapból?

2020. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Regisztrálj Tinderre és kezdj el egyszerre 5 sráccal beszélgetni, így hamar belejössz majd.
2020. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj nekem :)
2020. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!