Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos melóval nincs esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos melóval nincs esélyem a barátnőre?

Figyelt kérdés

Matcheltem egy csajjal tinderen, baromi jól elvotkunk. Ugyanazok a dolgok érdekelték, mint engem filmek zenék stb órákig dumáltunk, viccelődtünk. randira hívtam kb egyből másnap randiztunk is.


lötyögünk ott egy kávé mellett, röhögünk, minden flott.


Aztán beszélgetés közben előkerül a melóm. Mondom neki, hogy én egy kisboltban nyomom eladóként, és hogy fasza dolog, mert sok emberrel hoz össze a sors, segítek nekik, stb. a csaj arcáról lefagyott kb. a mosoly.


Mint valami filmbe illő jelenetben, egyből megváltozott a vibe. Randi végén kérdeztem mi a véleménye rólam azt mondja kedves vagyok de ő valami komolyabbra vágyik. Aztán azóta nem válaszol.


Mit rotottam le?



jan. 5. 20:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha egyetlen kollégádnak sincs kapcsolata, akkor igen, valóban a munkád az oka. Szóval: minden kolléga szingli...?
jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom, nekem még munkanélküliként is volt barátnőm. Tavaly is volt egy fél éves kapcsolatom, pedig jelenleg minimálbér alatt keresek.
jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kifogtál olyan lányt akinek fontos a presztízs vagy nem érezte a kémiát hiába érezte jól magát veled.
jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
51%

"Randi végén kérdeztem mi a véleménye rólam"


Ez szerintem hiba volt, mert önbizalomhiányt mutat. #2 voltam.

jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
31%

4.


Ha nem kérdezi meg, akkor mégis honnan kellene tudnia? Olyan rossz, hogy idétlen szabályok seregét kellene betartani, és minimum megtanulni a gondolatolvasást.

jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Alacsony presztízsű munkát végzel, ami nem szexi. Egy érettségizett irodai dolgozóhoz már rangon aluli vagy. Egyszerűbb lányok illenének hozzád, például fodrászok, pincérnők, kasszások, pultosok...
jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
25%
És a buxa mit melózik? Fotómodell, titkárnő valami igazgató mellett??
jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
31%

#4


Van, aki ösztönösen ráérez arra, hogy mi a helyzet a csajnál, míg mások nem vágják mi a helyzet.

A nőket alapvetően három csoportba lehet sorolni egy férfi szemszögéből:

1. Van, akinek bejön a pasi.

2. Van, akiknek nem.

3. És vannak olyan csajok, akikkel vagy lehet valami, vagy nem.

Aki nem ismeri fel ezeket a halmazokat, az nagy hátrányaban van. Nem mondom, hogy mindig fel lehet ismerni, de aki egy randi után megkérdezi egy csajt, hogy "szimpi voltam neked?" az nagy gázosan viselkedik. Egyrészt kimutatja az önbizalomhiányát (hiszen, ha én tudom, hogy jófej vagyok, akkor ehhez nem kérek visszaigazolást), másrészt a csaj kezébe teszi az irányítást, hiszen a kérdés már önmagában hordozza azt, hogy még akar neki felelni. Semmi férfias nincs ebben az egészben.

Egy intelligens srác eleve egy olyan stratégia mentén halad, amely nyilvánvalóvá teszi burkoltan, hogy mit gondol a nő. Ha látja, hogy nincs veszve az ügy, de nem is biztos akkor módszert vált. Vagy egyszerűen dobja a csajt, és keres egy olyat, akivel simán mennek a dolgok.


Nekem több csajom volt már, 4 nálam kezdte a pályafutását, mivel én tanítottam meg őket csókolózni (meg volt, aki rajtam gyakorolt mást is). De egy olyannal sem jöttem össze, akiknek én akartam volna megfelelni, és kérdezgettem volna, hogy "bejövök neked?" Ilyen sose volt. Sőt, volt olyan, akivel úgy jöttem össze, hogy ő vallotta be, hogy neki rám van szüksége. Utána csókolta meg.

jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Pontosabban: #5-nek ment az előző, #8-as kommentem.
jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
Van esélyed barátnőre, a szintén átlagos melót végző csajok közül kell válogatnod.
jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!