Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos melóval nincs esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos melóval nincs esélyem a barátnőre?

Figyelt kérdés

Matcheltem egy csajjal tinderen, baromi jól elvotkunk. Ugyanazok a dolgok érdekelték, mint engem filmek zenék stb órákig dumáltunk, viccelődtünk. randira hívtam kb egyből másnap randiztunk is.


lötyögünk ott egy kávé mellett, röhögünk, minden flott.


Aztán beszélgetés közben előkerül a melóm. Mondom neki, hogy én egy kisboltban nyomom eladóként, és hogy fasza dolog, mert sok emberrel hoz össze a sors, segítek nekik, stb. a csaj arcáról lefagyott kb. a mosoly.


Mint valami filmbe illő jelenetben, egyből megváltozott a vibe. Randi végén kérdeztem mi a véleménye rólam azt mondja kedves vagyok de ő valami komolyabbra vágyik. Aztán azóta nem válaszol.


Mit rotottam le?



jan. 5. 20:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
29, ez igaz, de belőle tényleg többet nézek ki. Aztán lehet csak belelátom.
jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
80%
2 és fél pipás...te hol tartasz?
jan. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Goldiggerre nincs esélyed, de ez talán nem is baj.
jan. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
22%
Duci közmunkásra van esélyed.
jan. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
76%

Idiótaság ez a "vannak presztizs és nem presztizs melók" dolog. Mérnökként én inkább felnézek azokra az emberekre akik (fizikailag) nehéz munkákat végeznek. Például aratnak, terménnyel foglalkoznak stb.

Vagy olyan munkákat végeznek amit én egy hétig sem bírnék idegekkel, pl. kereskedelem. Az meg pont nem érdekel , ki mennyit keres. Soha nem meló alapján választottam sem ismerősöket, sem párt, sem semmit. (30+ /F)

jan. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
56%
Mérnök úrnak biztosan túlcsordul a privát üzenet ládája ettől az érzelgős coming out-tól.
jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
36%
26: zéró üzenet. De érzelgős sem akartam lenni. Na meg párom is van. Félrement a válaszodban valami. Semmi baj.
jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Asimov2 ***** válasza:
76%
Légy büszke a munkádra és légy boldog hogy nem kellettél neki... Szerintem a reakciója mindent elmondott.
jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!