Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők akik eljátszák a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik eljátszák a szingli hőst (nekem teljesen jó egyedül, boldog vágyok így, nem kell egy pasi sem, inkább vagyok egyedül mint nem tökéletes pasival stb.) azok igazából nagyon szenvednek a szingliségtől és nagyon félnek a magánytól?

Figyelt kérdés
jan. 18. 08:56
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
86%
erre nincsen egyértelmű válasz, van ilyen is és olyan is.
jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy vagyok vele csak olyan pasival állok le már aki nem húzza a száját ha szeretnék étterembe menni mert nincs kedvem főzni vagy bármikor megtudjon lepni egy hosszú hétvégével valami izgalmas városban.Ezek után a hónap végén ne azon menjen a feszkó hogy már vásárolni sem tudunk menni.
jan. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
95%
Aki fél a magánytól, az sose szingli, mert inkább szenved, mint a kutya, de nem hagyja ott a párját, max ha kidobják, de akkor meg tapad a következőre...
jan. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
86%

Nem szenvedtem a magánytól. Több évig voltam egyedül, ez az idő tökéletes volt arra hogy önfejlesztést végezzek.

A tökéletes meg mindenkinek más.

jan. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
80%
Nem játsszom szingli hőst. Nem félek az egyedülléttől,és nem is szenvedek tőle. Inkább attól szenvedtem, ha nem a számomra megfelelő emberrel volt kapcsolatom. Az elmúlt 10 év alatt bebizonyosodott, hogy a lelkivilágom milliószor kiegyensúlyozottabb így. És ezen már nem változtatok. Gondolom van még rajtam kívül, aki ugyanígy érez.
jan. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
77%
pont úgy, mint az 5-ös.
jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem azért tudják eljátszani a szingli hőst, mert mindig van pár ember, aki összejönne velük, és úgy érzik, van választásuk.

Később, amikor elkezdenek öregedni, és megcsappan a jelenetkezők száma/vagy felváltják azokat a normálatlan pasik, már nem lesznek ilyen magabiztosak. Akkor már eszükbe jut az is, hogy "azt a fiatal úgyvéd csávót meg kellett volna fognom, mert most meg ezek az alkoholisták írogatnak nekem..."

Megkezdődik a kapuzárási pánik is, amikor a rájön, hogy már közeledik a 40-hez, de még nem szült. Ilyenkor a magabiztosság csak látszat, hiszen tudja, hogy még az idősebb pasik is fiatal, csinos nőkkel akarnak házaságot kötni.


Összességében a "szingli hős" eleinte csak egy jelmez a fiatalság és a választási lehetőség szövetéből készült. Ez a jelmez azonban egy idő után foszlásnak indul, és már nem lehet benne tovább játszani a szerepet.

jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
87%
Épp ellenkezőleg, én szeretem a csendet, nyugalmat, a saját kis világomba mélyen belemerülni, figyelni a saját spontán, néha félig tudat alatti megnyilvánulásaimat. Kreatív projekteket (varrás) végigvinni. Mindent a saját lassú tempómban, alaposan csinálni. (Ez utóbbinál jelenleg egyszerűen nincs jobb. Nem kell senkihez alkalmazkodni.)
jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
80%

#7: "Akkor már eszükbe jut az is, hogy "azt a fiatal úgyvéd csávót meg kellett volna fognom, mert most meg ezek az alkoholisták írogatnak nekem...""


Nem írogat senki, mert nem vagyok fent semmilyen közösségi (pláne nem társkereső) oldalon. Be is b*szna a nyugalmamnak, kösz. Nincs nekem erre szükségem.

jan. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
40%

Van aki igazat mond és valóban így van...


De tudjuk nagyon jól, hogy sokan ezzel győzködik csak magukat...


Szóval egyértelmű 100%-os válasz nincs rá.

jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!