Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban jelen van az a jelensé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban jelen van az a jelenség hogy amelyik férfi a nő mellett van, meghallgatja, támogatja, segíti azokhoz nem vonzódik a nő és friendzónába teszi?

Figyelt kérdés
jan. 20. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Friendzone az, amikor a férfi eljátssza, hogy a nő barátja, de csak meg akarja dugni. Vagy mikor a férfi bepróbálkozik, a nő megmondja, hogy nem, és a férfi marad, továbbra sem barátságból, hanem punciért.
jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen! És aki ebbe kerül az meg is érdemli, mert lúzer! Haha! Született volna menőnek, nem olyan nehéz az!
jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Meg kell dugni támogatás közben és akkor nem a barátzónába kerülsz.
jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Ez úgy működik, hogy a nő nem vonzódik a férfihoz, ezt tudtára is adja, de a férfi mellette marad "barátként", hátha mégis meggondolja magát a nő.
jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Tagadják, de sok igazság van benne.

A "pasiság" része az, hogy ne legyél túlságosan támogató. Kicsit azt érzem a nők igénylik azt, hogy egy férfi rossz társ legyen, bármilyen viccesen is hangzik.

jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

5.


Nekem kolléganőm volt ilyen. Nem akartam tőle semmit, szóval más kontextus az egész... A lényeg, hogy percekig, akár órákig is tudott panaszkodni a barátjára. Egyszer visszakérdeztem (helyi g..i arc voltam akkor is), hogy akkor miért nem cseréli le? "Jaaaa... Ő szeret panaszkodni rá, meg így szereti" (Akkor hülye vagy - gondoltam magamban, de hangosan csak ugyanazt az 1-2 szavas reakciókat adtam neki a panaszra, amit addig, jókat röhögtem a hülyeségén, ment vele az idő)

jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

7! Igen, onnan tudod hogy jó vagy egy nőnél, ha bánt téged, hogy "olyan vagy mint minden férfi" meg "annyira undorító vagy, hogy már egész tetszel" -mindkettőt megkaptam már. Elejében nem tudtam hová tenni, de most így 30-on túl kezdem érteni, hogy a nők egy jó részének ezek szükséges lépések ahhoz, hogy vonzódjanak hozzád!


Meg imádják egymás közt kibeszélni a férfiakat, szinte vágynak area, hogy legyen mit kipletykálni arról, hogy "minden pasi szemét".

jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha a párom nem támogatna, nem lenne mellettem, nem hallgatna meg, nem lenne a párom. De ez minden barátomra is igaz. Tapló parasztok játszanak a többi tapló paraszttal. De az, hogy valaki hozza az emberi minimumot, nem jelenti azt, hogy páromnak akarom.
jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as jól megmondta. A páromtól elvárom, hogy meghallgassa a problémáimat, támogasson.

Egyébként meg jó lenne megérteni végre, hogy nincs barátság férfi és nő között. Ott az egyik fél mindig többet akar.

Voltak nekem is a suliban, a kollégiumban nagyon jó haverjaim. Aztán mindig kiderült, hogy többet akarnak, vagy azt hitték, azért keresem a társaságukat, mert én akarok többet. Élvezték a "rajongásomat", ezért voltak a barátaim, ennyi.

Az embereknek alapvetően mindig vannak hátsó szándékaik, persze fiatalon még ezt nem hiszitek el, de majd rájöttök.

Ha egy pasi figyelmes velem, meghallgatja a problémáimat, és keresi a társaságom, akkor felmerül bennem a gondolat, hogy szeretne tőlem valamit. Ha nekem nem jön be, mint férfi, akkor nem fogom ezt viszonozni. Ha bejön, akkor meg összejövünk, ez ilyen egyszerű. Nem kell annyira túlbonyolítani az emberi kapcsolatokat.

Felnőtt, dolgozó emberként is vannak természetesen férfi ismerőseim. Sok férfi kollégám volt-van, akivel nagyon jól kijöttünk, beszélgettünk magánéleti dolgokról is. De persze munkaidőn kívül nem nagyon találkoztunk, és amikor valamelyikőnk elment arról a munkahelyről, soha többet nem találkoztunk. Ezért őket én soha nem tekintem a barátaimnak. Munkatársak, akivel jól kijövünk.

Alapvetően nem is létezik olyan, hogy friend-zone.

jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as vagyok: van barátság férfi és nő közt. A kérdés inkább az, hogy az adott ember képes-e barátságra, vagy mindehova szexet képzel.
jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!