Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki érti vagy meg tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki érti vagy meg tudja magyarázni eme jelenség okát?

Figyelt kérdés

Backstory: nem nagyon mozgok olyan közegekben, ahol jól tudnék ismerkedni, így ráfanyalodtam a társkeresőkre. Na jó, kicsit kíváncsi is voltam, hogy mit lehet ezekkel elérni.

Kipróbáltam a Bumble-t, mert ajánlgatták, és ott az a poilicy, hogy a lány ír először.

Az utóbbi időben viszont egyre gyakoribb, hogy matchelek és egyáltalán nem ír. A kérdés adódik: akkor miért húzott jobbra.

Ez az egyik zavaró dolog, de van ilyen, ezen már nem húzom fel magam. Viszont van egy másik szituáció is:

Matcheltem egy lánnyal Bumble-n, és Instán bekövettem, visszakövetett, így természetesen írtam neki. (Nyugi, nem a szia cica van gazdád jellegű üzeneteket író típus vagyok, igyekszem udvarias és kreatív lenni) A hölgy hiába aktív Instagramon, nem nézte meg, amit írtam, de nem követ ki, nem adja jelét, hogy bocs nem. Semmi gáz, elengedtem.

Ezek után nem sokkal, hasonló történt. Bekövettem egy szimpatikus hölgyet Instán, engedélyezte, visszakövetett, írtam Neki, Ő látta, de azóta sem kaptam választ, nem követett ki, nem tiltott le, semmi.

Nem vagyok kiakadva, nem vagyok dühös, csak egyszerűen nem értem, mi a fene történik. Valaki tud valamiféle magyarázattal szolgálni esetleg?



dec. 19. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Backstory???😂😂😂😂😂Nemár😂😂😂
dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én Bubleoztam és nem tudtam hogy nekem kell írni először, azt láatam hogy végül senki se ír aztán letöröltem, és utólag tudtam meg hogy nekem kell írni.

Lehet sokan így vannak

dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Kicsit se vagy dühös csak a gyakorira kellett témát nyitnod neki! 🤣👍🏻 Ne erőszakoskodj a insta jelöléssel. Majd írd neked akinek tetszel. Ha nem ír; fogadd férfi módjára.
dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok ilyeneken de azt hiszem, hogy ha csak nem fogod meg a nőt valamivel, mondjuk kimondottan jó külső, kimondottan jó duma stb akkor nem fog válaszolni. Max ha majd egyszer nagyon unatkozik. Szerintem annyi efféle üzenetet kap pasiktól, hogy már tele a hócipője velük, nem fogja az egész napját azzal tölteni, hogy több tíz pasinak válaszolgasson annál inkább, hogy ha válaszol akkor ugye te újra írsz mert beszélgetést szeretnél kialakitani, na most ezt szorozd be mondjuk 30al.. Lehetetlen mindenkivel írogatni.
dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező SOHA semmilyen körülmények között ne kövess be senkit, sehol sem, amennyiben társkeresőn ismerted meg. Még akkor sem, ha amúgy ő bejelölt, bekövetett stb, kivéve persze, ha már ott tart a dolog, hogy már szinte biztos, hogy összejöttök. Hogy miért? Hát pont azért, hogy elkerülhesd azt, amiket leírtál.


Egyébként a társkeresés egy verseny, sokszor azért nem írnak vissza, mert már van(nak) olyan jelölt(ek), akikkel már beszélgetnek. Ezért is szokták mondani, hogy inkább személyesen ismerkedj, minden online ismerkedési kísérlet max kiegészítésnek jó. Ha bejön, bejön, ha nem, nem.


A Bumblehez még annyit, hogy #2-es nagyon jól leírta, ezt sokan nem tudják. Nekem se volt még azon sikerem.

dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan barátnőm, aki direkt azért használta ezt, hogy ne irogasson rá random bárki. Tehát az instán ráírás nem tudom miért kellett.


Szerintem azért van, mert sok a match, nehéz annyi embernek kreatívat írni, egyszerre sokakkal beszélni. Vagy közben kezd el valakivel komolyabbra fordul I, meggondolja magát stb. Ezer oka lehet, nem nagyon tudsz vele mit kezdeni.

dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted? Miért van ez így? 🤭
dec. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "bekövetem" szöveg nekem eleve borzalmas.

Szerintem te elvesztél valahol a valóság és az internet közti világban.

Pedig hidd el, sokkal jobban működik a való életben az egész, bekövetem helyett...

dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb csaj, főleg aki mindenféle pasit lájkol, csak azért csinálja, hogy népszerűsítse az instagram profilját. Nem olyan bonyolult ez. HIába írsz rá, valójában te csak egy potenciális "simp" vagy számára, akire akár majd az onlyfans-et is rá lehet sózni.
dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Senior Séf ***** válasza:
100%
A netes ismerkedés ökölszabálya, hogy mindig valami meghökkentővel indíts. A csajok a szokványos bepróbálkozások tucatjait szenvedik el naponta, olyan kell tehát, amire felkapják a fejüket. Én,amikor pusztán brahiból kipróbáltam magam a társkeresőkön, megkérdeztem pl,hogy lehet-e feléjük tyúkot lopni? Garantált volt a válasz! Nem rögtön,ez igaz. Kellett egy-két nap, de előbb-utóbb győzött a kíváncsiság,hogy ki az a vadbarom, aki így indít. Aztán amikor beindult a párbeszéd (és a kellemes csalódás hatására), nyert ügyem volt.
dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!