Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy sosem jutok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy sosem jutok el a randiig, mert minden esetben a randi előtt vagy ghostingolnak, vagy pedig lemondják?

Figyelt kérdés

Heti 10 matchem van nagyjából Tinderen, nem mindenkire szoktam ráírni, csak az olyanokra, akik belátható közelségben vannak, és úgy gondolom, hogy képes vagyok velük értelmes kommunikációra.


Nem tudom pontosan, hogy hányan írnak vissza, statisztikát nem készítek, szoktak lenni nagyon jó beszélgetéseim, és szinte minden esetben a lány javasolja, hogy beszéljünk telefonon/Messengeren/egyéb platformokon, én ezt sosem erőltetem.


A másik platformon is ugyanolyan gördülékenyen megy a beszélgetés, és egyik napról a másikra kész, nem írnak vissza, a megbeszélt randira nyilván nem jönnek el, ritka eset de volt aki lemondta, hogy nem velem akar ismerkedni, nem engem keres (szerintem ez korrekt, ezt nem is firtattam tovább).


De hogy van az, hogy minden alkalommal ghostingolnak? Értem, van nálam jobb pasi, de akkor ilyen átlagos szürke kis egér vagyok akit egyből kukáznak?


Volt, hogy egy lány írt rám Tinderen, visszaírtam, és azóta nem hallottam róla :D


Nyilván azt megérteném, ha egy szavakban beszélünk és úgy hal el az egész, de amikor rendes módon zajlik a beszélgetés és egyik napról a másikra nem beszélünk azt nem tudom hova tenni.


jan. 21. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Akadt más, vagy végig volt párja.
jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a nagyüzemi étkezde. Egy helyi kis vendéglőben ilyen kevesebbszer fordul elő.
jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindig jött nálad jobb. Talán megkene probalnod duci nőkkel.
jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!