Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Saját nemükhöz (is) vonzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját nemükhöz (is) vonzódó nők, mennyire tabuk ezek a párkeresésben?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki okoskodna, tehát leszbikus, és biszexuális hölgyek kérdése.


Szóval mennyire utasítjátok el, vagy épp ellenkezőleg, mennyire részesítitek előnyben, az alábbi nőket?


- Házas nők. Akár gyerekkel.

- Független nők, de gyerekkel.

- Fiatalok. Legálisan!

- Idősebb. Nálad 10+ évvel.

- Más etnikumú. C, ZS, N, Á,...

- Szexmunkások.

- Nálad magasabb/alacsonyabb. Itt 15-20+ centire gondolok.

- Diploma nélküli.

- Dohányos.


Köszönöm a válaszokat!



jan. 22. 02:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

19 éves bi lány jelen :)


Házas nők kizárva. Velem senki nem fog megcsalni senkit.


A gyerekes nőkkel nem lenne problémám, sőt, amennyiben még kicsi a gyerek. Szívesen részt vennék a pici életében is, nagyon tudnám szeretni.


Nálam fiatalabb, és idősebb sem probléma. A lelkét, érettségét nézem, az meg nem mindig van összhangban a korral.


Teljesen más etnikumú lányokat/nőket általában nem igazán tartok vonzónak, de ha félig magyarok akkor már tudnak tetszeni.


Szexmunkást nem tudnék elfogadni, nem ítélem el őket, de nem szeretnék velük kapcsolatot.


Alacsonyabb/magasabb nem probléma, sőt. Mindkét végletnek, meg az azonos magasságnak is megvan a maga sajátos szépsége.


Szeretem az okos embereket, így diplomának ha van örülök, ha pedig még nincs, vagy nem is lesz, az nem számít. Nekem az a terv hogy lesz.


Én ugyan nem dohányzom, de semmi probléma ha a másik fél igen. Kicsit még szexinek is tartom.

jan. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

- Házas vagy foglalt SEMMIKÉPP ne legyen.

- A gyerekről nincs határozott álláspontom, szituációfüggő (de nem voltam még ilyen helyzetben)

- Én is fiatal vagyok, nálam fiatalabb ne nagyon legyen, inkább idősebb, a 10+ se zavar

- Az etnikum nem érdekel, de kultúrát tekintve ne különbözzünk egymástól annyira

- Szexmunka kizáró ok

- A magasság nem érdekel

- A diploma nélküliség megint elég helyzetfüggő, de inkább hátrány. Kizáró tényezőnek viszont nem mondanám, vannak kivételek - de rendes ambíciói legyenek.

- A dohányzás egyáltalán nem zavar

jan. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
Hát itt egyedül engem a magasság nem zavarna. 22N
jan. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
7%
Most gondoljatok bele, ott ollóztok azt hazajön a férje. Engednétek, hogy beszálljon?
jan. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Nálam csak a magasság és a végzettség nem okozna gondot. Diplomás vagyok ugyan, de nem fogok valakitől elfordulni azért ha alacsonyabb végzettsége van, attól még lehet intelligens. :) na meg, diplomások között is van ostoba... :D
jan. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Házas nők, szexmunkások, nagy dohanyosok kizárva. Többi pedig képlékeny.
jan. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%

- Házas nők. Akár gyerekkel.


Kizárt.


- Független nők, de gyerekkel.


Kizárt.


- Fiatalok. Legálisan! & Idősebb. Nálad 10+ évvel.


Kizárt, a korkülönbség-fétis kifejezetten zavar.


- Más etnikumú. C, ZS, N, Á,...


Előny, sokkal vonzóbbnak tartom a nem fehér lányokat.


- Szexmunkások.


Nem hátrány, nem is előny.


- Nálad magasabb/alacsonyabb. Itt 15-20+ centire gondolok.


Nem hátrány, nem is előny.


- Diploma nélküli.


Nem hátrány, nem is előny.


- Dohányos.


Nem hátrány, nem is előny.

jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

Az elsovel szinte teljesen egyetértek, a 7. sok helyre írta, hogy nem hátrány, nem is elony, itt megjegyeznék pár dolgot.

Szexmunkás: ez gondolom illegális módon folyik, több esély van rá, hogy valami betegséget összeszed és elég visszataszito belegondolni.

Diploma nélküli: lehet, hogy nehezebb lesz munkát találnia vagy nem olyan munkája van, amit szeret, megbecsül, csak a pénzért csinálja illetve lehet, hogy zavarna a különbség, ha csak egyikotoknek van diplomája. De ha egyszeruen jól elboldogul úgy, hogy nem végzett egyetemet akkor az még azt is mutathatja, hogy talpraesett, + nem a diplomával kapod qz észt, lehet értelmes anélkül is, ez elég szituáció függo, de azért hátrány lehet.

Dohányos: ha csak keveset is szív, pénzt költ erre, könnyebben megbetegedhet, ráncosodhat, nikotinhiány miatt ingerült lehet, nem is nagyon szeretem a szagát, de volt már baratnom, aki cigizett és hátránynak mondanám.

+ha közben egy (hetero) kapcsolatban van/házas, akkor az tényleg semmiképp sem, a gyerekes is nagyon szituációfüggo, ebben az országban nehezen tudom elképzelni, hogy felvállalja egy anyuka hogy novel van/neveli a gyerekeket, de maga a tudat nem taszít.

jan. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, és nyilván "kinek a pap, kinek a paplan", de nem értem, miért lettem én ennyire lepontozva, mikor mindenki más meg 70+-os százalékot kapott a válaszára. :D Ez a tolerancia-szint elég gáz.
jan. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
6%

Kit érdekel hogy erkölcstelen nők mit találnak vonzónak? Eretnekség a saját nemükhöz "vonzódni". Gyerekkorban keresendő az abnormalitásuk.


37F

jan. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!