Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes ismerkedés tényleg egy nehezített pálya az átlagos férfiaknak?

Figyelt kérdés
Két volt párom is beismerte már akiket nem interneten ismertem meg hogy ha interneten írok rájuk mondjuk tinderen vagy társkeresőn, akkor biztos hogy balra húztak volna vagy biztos hogy nem válaszoltak volna
jan. 27. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Számomra nem nehéz.
jan. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra sem nehéz. Hanem lehetetlen 😃
jan. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha vannak kellő adottságaid akkor nincsen baj....
jan. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

A Tindert amúgy is a legtöbben szexpartnerkeresőnek használják, ahol tetszik, nem tetszik, fontos a külső, mindkét nemnek.

Aki nem fotogén, nem tudja, mi áll jól neki ruhában meg egyéb dologban, és nem tud kommunikálni írásban, annak a netes ismerkedés tényleg nehezített pálya.

jan. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Szarul nézel ki akkor online ismerkedni kidobott idő.
jan. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tetováld tele az egész tested, és akkor már nem leszel átlagos :)
jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, én ezért is hanyagoltam viszonylag rövid idő után. Valódi siker egy szál se, néhány beszélgetés összejött, de ennyi. Intenzíven talán 1 hónapot ha használtam. Utána meg is feledkeztem róla, hetek múlva jutott eszembe. Felléptem, az utolsó belépésem óta 5 megtekintésem volt, ketten közülük olyan, akivel korábban beszéltem. Ekkor döntöttem úgy, hogy törlöm is a profilt.
jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!