Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha feltehetően külső miatt 38...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feltehetően külső miatt 38 éves koromig még nem volt barátnőm és szűz vagyok, akkor teljesen felesleges felmennem internetre?

Figyelt kérdés

Borzasztó érzés ez számomra hogy már 38 éves vagyok és nem voltam nővel, munkahelyen, barátok társaságban, szórakozóhelyen, sőt még utcán is próbálkoztam nőknél, az internet valahogy nem vonz a személytelenség miatt, sajnos egyik sikertelenül ismerkedtem még egy barátnő sem jött össze, igen 38 évesen még szűz vagyok, nyilván sok okai lehetnek én a külsőt gondolom leginkább, mert sajnos mindenki elismerte hogy nagyon nem vagyok vonzó férfi vagyok.


Interneten azt mondják hogy rengeteg nő van sok lehetőség van hogy találjak esetleg barátnőt magamnak, nem tudom hogy mennyire kell a konkurenciával számolni, tehát vannak e még ott férfiak nagyobb számban akik szintén próbálkoznak nőknél


jan. 27. 09:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Kezdj el edzeni, tenyleg csodat tud muvelni az emberrel ha kokolyan veszi es mellette odafigyelsz az egeszseges taplalkozasra is. Egyreszt mikozben latod hogy fejlodsz, izmosodsz megno az onbizalmad, jobb lesz a kisugarzasod. Aztan ha elersz egy jo ferfias format akkor tobb eselyed van
jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A külső egy dolog, de nézz szét a környezetedben és valószínűleg fogsz olyan pasit találni aki rondább nálad és van nője. Szóval jó eséllyel nem itt van a probléma. Plusz a külső megjelenésen is sokat lehet változtatni, csak épp ehhez dolgozni kell.


Tippre nálad máshol lehetnek a gondok és ha eddig ezzel egyedül nem sikerült megbirkózni akkor valószínűleg segítségre lenne szükséged, mert ahogy idősödsz, úgy lesz egyre nehezebb.

jan. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
A vonzosag nem csak a kulalakbol all. Mondjuk azt is leirtad, hogy se onbizalmad, se tajekozottsagod nincs. Ez tesz igazan eselytelenne. Ha csak siman szarul neznel ki, az nem lenne akadaly, de te halmozottan jatranyos helyzetu vagy es 38 ev alatt semmit nem kezdtel ezzel. Vegyel macskat.
jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

És milyen nők tetszenek? Elfogadnàl egy bajba jutott anyukát a kis gyerekével? Lelkiismeretesen segítenél nevelni (költeni ra) a gyerekét?


Vagy B, elfogadnál egy 40-45 éves duci hölgyet, aki nem vonzó de azért értelmes és kedves ?

jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%

Most ez kamu vagy tényleg vannak ekkora lúzerek? :D


Normális férfi nagyon maximum 20 éves koráig szűz, de a jobbak már gimiben elvesztik.

jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4. Nyilván ilyen nőket abszolút elfogadnék
jan. 27. 10:19
 7/20 A kérdező kommentje:
5. Köszönöm szépen ezt a kommentet, igen vannak még ilyen férfiak egyszerűen örömlánnyal nem tudnék lenni és valahogy barátnő egyszerűen nem jött össze eddig, mindenki csak visszautasított....
jan. 27. 10:20
 8/20 anonim ***** válasza:
4-es, bakker ha valakinek csak azért kellenék, mert más nincsen, akkor inkább egyedül pusztulok meg.
jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ja üdv, egy duci, egyedülálló nő, akinek van egy gyereke.
jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

9


Hát ha ketten maradnánk egy lakatlan szigeten akkor is egyedül maradnál. Nem kell duci nő nekem se.

jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!