Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 éves vagyok,egy videochat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves vagyok,egy videochat oldalon lapozgattam beadott egy kb 12 éves gyereket meg szerintem az édesanyja volt ott,mondja a srác,úgynézel ki mint egy 10 éves?

Figyelt kérdés
ezek után ne is reménykedjek benne hogy felnőtt,nők,férfiként tekintenek rám?
dec. 17. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Igen, elég nagy red flag, hogy videóchat oldalon kisgyerekkel akarsz felnőttködni.
dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nelegyél hülye,ez egy olyan videochat oldal ahol mindig ad be embereket te félkegyelmű,kortol és nem től függetlenül
dec. 17. 17:05
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
38 évesen random kisgyerek beszólásán agyalsz?
dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez már a sokadik volt,volt hogy utcán szóltak be hogy heló öcsi
dec. 17. 17:16
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Bakker a kisiskolásokat pp.azzal riogatják ha nem viselkedik visszateszik oviba mert nem valo iskolába.

A gyerekek közt még ez a gunyolódás meg hasonlók hogy te csak egy kis ovis vagy, vagy te csak egy kis tizeves vagy, meg kisöcsèm kisapám stb.


A felnottek már k.anyáznak inkább. A gyerekek meg nem mert nem ilyen a szókincsük. Náluk az megy amiket írtam.


Ne gyerekekkel kezdj már 38 évesen.

dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Folyt Na meg a "kis taknyos vagy"

Ők ezeket hallják igy ez a szókincsük is amikor vkit szidnak.

dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Jajj


Megint a kérdező aki magának is hazudik hogy fiatalnak nézz ki középkorúan!

dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Jó, most ezen rugózol? Mekkorát szoptál volna anno, amikor még trollkodtunk haverokkal félrészegen a házibuliban.


*Kép a csajról és a kutyájáról*


Cím: Én és a kutyám.


Mi aláírtuk: "És melyik vagy te?" (hahahahaha)

dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
38 evesen 10 evesnek nezel ki persze.. inkabb valami agyon filterezett keped van te beteg fax!!! Mocskos beteg allat!
dec. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!