Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a 30-on felüli nőknek miért olyan nehéz normális pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én folyton belefutok a javába. Persze nekem is vannak hibáim, de ha valaki nem mondja el, őt bennem mi zavarja, akkor én hogyan változtassak egy esetleges rossz szokáson, hogy a következő illetővel ez már ne legyen gond?! Én már 35 évesen nem is merek álmodni komoly kapcsolatról sem, nem hogy házasság, család.
jan. 28. 09:58
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
35%
Megfelelési kényszeresnek tűnsz csak szólok. Egy/több "rossz" szokás nem a világ vége, aki szeret az elfogad téged úgy, ahogy vagy. Akinek te megakarod magad játszani az nem beléd fog szeretni hanem a hamis énedbe és úgyis borulni fog a bili. Normális férfi talán azért nem akad az utadba párkapcsolat mentén mert levágja, hogy gond van veled...
jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
78%

9es ez nem igaz, rengeteg a független 30-as férfi és nő.


Az más kérdés hogy hatalmas a szakadék a két nem között ezért nagyon nehezen találnak egymásra.


A 30-as korosztály elvárásai már nagyon merevek és senki nem akar semmilyen kompromisszumba belemenni. Ez nyilván egyfelől jó hogy tudjuk kit mit keresünk de ha túlzottan leszűkítjük a lehetséges embereket akkor lehet csak nagyon későn és nehezen találjuk meg a társunkat.


37F

jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
66%

Ha megmondja mi a hibád attól mi lesz jobb? A következőt lehet más zavarja.

Sose volt sztm könnyű normális tényleg jólműködő kapcsolatot találni...30 felett meg már jobban ismered magad és tudod mit vársz.

N 31

jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

Egyébként türelmesnek kell lenni nem mindenki találja meg 18 évesen a szerelmét, lehet valaki csak 35 évesen fogja.


Klisé de igaz: sose késő !


Milyen módon ismerkedsz kérdező ? Megfelelő helyeken ? Mert az internet nem az ... hiába mondják sokan ....

jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

12: "9es ez nem igaz, rengeteg a független 30-as férfi és nő."

Helyfüggő is biztos, én nem budapesti vagyok, itt függetlent ebben a korosztályban nagyítóval kell keresni, aztán ha sikerül találni, arról is kiderül előbb vagy utóbb, hogy van baj vele rendesen... Sokszor azok is döbbenetesek - persze nem pozitív értelemben -, akik foglaltak.

jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
48%

#12:


Az a baj, hogy a kérdező önmagával sincs tisztában, nincs önkritikája, nincs önismerete, de elvárja a "normális" férfit.

Így nem lehet ismerkedni és főleg hosszú távú boldog kapcsolatban élni.

35 évesen hogyan lehetséges, hogy mások prezentációja/analízise fontosabb neki amikor egy csomó ember szakítás után egyáltalán nem őszinte, a másikat hibáztatja, sőt hiába mondja neki az egyik, hogy túlzóan ragaszkodó ha a másikat az nem zavarta egyszerűen csak kiszeretett belőle?

Ha te tudod magadról hogy milyen ember vagy és min kéne javítani, önvizsgálatot tartasz, összehasonlítást a kapcsolatok között akkor neked nincs szükséged más véleményére. Amúgy is egy PÁRkapcsolatban ketten vagytok, nem létezik olyasmi, hogy egyedül te tetted tönkre.

jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
64%
16-os te aztán elég hamar ítélkezel. Alig irt magáról valamit te máris teljes jellemrajzot állítottál össze...
jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
48%
Nem ítélkezem egyáltalán felette, inkább segítő jelleggel írtam. Szerintem ideje lenni önismeretet és emberismeretet "gyarapítania". Nemcsak elvárni kéne "normális" férfit úgy, hogy azt se tudja mi a rossz szokása és, hogy más embert lehet, hogy egyáltalán nem zavarná.
jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy ami neked normális, az vajon másoknak is az? A nőknek ugyanaz lesz normális, mint a férfiaknak? Ugyanazt keresik a nők a férfiakban, mint a férfiak a nőkben? Ebből meg az következik, hogy vajon egy nő ugyanazon „hibákat” nézi el egy férfinek, mint fordítva?

Ha már itt tartunk, akkor te vajon elég normálisnak tartod magad? És a „normális” férfiak téged?

Illetve, ha abból indulunk ki, hogy neked ugyanaz számít normálisnak, mint ami másoknak, akkor egyszerűen nem csak annyi történhetett, hogy lekésted a potenciális (számodra „normális”) lehetősége(ke)t? Ugye van az a mondás, hogy „A jó bringákat gyorsan elkapkodják.” Ez mindkét nem esetében nehezítő tényező, így nem csoda, ha az idő előrehaladtával a kereslet kisebb valószínűséggel találkozik a kínálattal.

Ha meg arra vagy kíváncsi, hogy kinek mi nem tetszett benned, akkor abban mi akadályozott meg, hogy erre rákérdezz?

Ezeken gondolkozz egy kicsit, mielőtt skatulyázol!

jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
0%
Ez furcsa amit írsz. Engem.pont, hogy fiatalabb koromban talált be a rengeteg értéktelen selejtek, és 32 évesen jött a nagy "Ő". Normális, kedves, intelligens, van egzisztenciája, nincs gyereke. 5 éve vagyunk együtt, és 2 éve vagyunk házasok! Egy éve, munkahelyen, nagyon komolyan érdeklődött felém egy hasonló kaliber. Nem jól keresel, vagy elkoveted azt a hibát, amit itt a férfiak 99%a. Irreális elvárásaid vannak a külsőt illetően.
jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!