Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova tűntek a kedves, normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a kedves, normális lányok? Régebben lehetett neten ismerkedni bőven, akár itt gyk-n is, manapság viszont mindenhonnan eltüntek. Ti hol ismerkedtek lányokkal neten?

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is erre keresem a választ egy ideje, de az egyik opció az, hogy szerintem szimplán ráuntak a dologra, a másik meg, hogy nagyrészük inkább személyesen ismerkedik, ami egyértelmű, hogy célravezetőbb. Meg ugye ők szinte bármikor találhatnak akárkit ha nagyon akarnak.
2017. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A Tinder állítólag szexpartner kereső, ehhez képest a lányok 80-90%-a kapcsolatot keres rajta.


Én is ott ismertem meg a barátnőmet tavaly tavasszal, másfél éve.


26/f

2017. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én két évig ismerkedtem ezen az oldalon is, de többnyire szidalmazók találtak meg, vagy farokfotókat küldtek stb. Volt, hogy próbáltam sefíteni itteni, kétségbeesett férfiaknak, meghallgattam őket, de a vége mindig az lett, hogy jobb esetben egy köszönömöt sem írtak, rosszabb esetben még én lettem az anyámba elküldve.

Kedves, rendes lány vagyok, normális értékrenddel, de meguntam azt, ami itt folyik, már nem vagyok nyitott semmire ezen az oldalon, azóta lett párkapcsolatom egy kedves, normális lelkületű sráccal, akit nagyon szeretek, de még mindig kapok gyűlölködő leveleket, ha kiderül egy hozzászólásomban a nemem.

2017. szept. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

"nagyrészük inkább személyesen ismerkedik, ami egyértelmű, hogy célravezetőbb"


Szerintem nem ők ismerkednek, hanem velük ismerkednek...

2017. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Bár a kérdésem inkább a netes ismerkedésre irányult, de azért kiváncsi lennék arra is, hogy személyen mégis hol ismerkedtek lányok?
2017. szept. 12. 14:18
 6/14 anonim ***** válasza:

#4 Nyilván velük is ismerkednek igen.

A randi appok nekem személy szerint nem váltak be, talán azért se, mert külsőleg teljesen átlagos vagyok, és hát valljuk be, hogy ezeken a helyeken nagyrészt szinte csak a külső számít.

2017. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elkeltek. Ha régebben tudtál ismerkedni kedves, normális lányokkal, akkor miért nem becsülted, tartottad meg öket?
2017. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azok a rendes, kedves lányok már rég férjhez mentek, családot alapítottak, mert családalapításhoz mindenki ilyen lányt akar, 25 éven felül már ők a kapósabbak, nem a gimi szépikéje, a falu diszkóbarbija.


Kérdező, későn keltél, így jártál.

2017. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gyakorin a legtobb no kapcsolatban el.
2017. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Keresgess a fiatalabb korosztályban.
2017. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!