Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban túl anyagiasak a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban túl anyagiasak a mai nők a 24-32 éves korosztályban?

Figyelt kérdés

Olvashatunk itt mindenféle véleményt. Mondjuk, hogy ők azt várják el amit tudnak adni, számukra alap a lakás stb. miközben ők se rendelkeznek eme javakkal.

Mi az igazság?


jan. 30. 17:08
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

Még azt is megkockáztatnám simán, hogy te vagy bolti eladó, azért vagy ennyire ráfixálódva erre a munkára. A kollégáid meg valószínűleg idősebbek, valami kis külkerületi CBA lehet, vagy ilyesmi, azért gondolod a bolti melót karrier zsákutcának.

Mert hát állításod szerint egy bolti eladó csajod volt, aki szórni akarta a pénzedet, azért normális esetben ettől nem kattan be ennyire az ember, max a szakítás után elmeséli a haveroknak, hogy de hülye csaja volt, azt ennyi, megy tovább az élet. Szóval vagy az, amit fent írtam, vagy szimplán kattos vagy.

jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
Én is, amég egyetemista voltam, és tanulás mellett dolgoztam, akkor kerestem olyan 330-350 körül, de diploma után, amikor már a szakmámban tudtam elhelyezkedni, meg már pályakezdőként 600 felett kerestem. Ez azóta csak nőtt. Most nem azért, de aki lenézett volna egyetemista koromban, hogy csóró vagyok, meg szerencsétlen, az mit szólna, ha 1 év alatt megfordulna a helyzet… teljesen rendben van, ha nem akar az ember nagy különbségeket kapcsolatban, de nem minden fekete fehér, nem mindenkinek végállomás a pénztáros meló, az árufeltöltés vagy a felszolgálás.
jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%

#31:


Elmondása szerint amikor még nem volt diplomája a lányok visszautasították és most azért utasítja el és nézi le a diploma nélküli lányokat, vagy bolti eladókat.

jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te? Paksi gyökér.
jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
61%
Most úgy csinálsz, arany testvérem, mintha régen máshogy lett volna.
jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
97%
Basszus, minden létező férfinak a puncin jár az esze 0-24 órában. Felregisztráltam egy társkeresőre, konkrétan 2 óra alatt kb 250-300-an húztak jobbra. Ha ekkora a kereslet rá, akkor az ember lánya megengedheti magának, hogy válogasson, úgy ahogy ő szeretne.
jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
0%

36.


Akinek pedig mégse, azt vagy meghazudtolják, vagy lebúzázzák, nagyon kedvesen.

jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%

#33 XDDDDD Ez kimaradt nekem.

Tehát az incel közösség magányos hőse, aki vocellé evolválódott az évek során, megmutatja azoknak a csúnya bolti eladó csajoknak, minden incel nevében, akiknek nincs lehetőségük csajokat lekoptatni, ő majd lekoptatja mindet. Ő már nem álmodja az életet, hanem éli az álmot.


Kár amúgy, hogy több a diplomás nő, mint férfi. Nehéz lehet vadászni direkt azokat az eladó csajokat, akik amellett, hogy semmi egyéb tervük nincs, mint a boltból nyugdíjba menni, még szinglik is és be is jön nekik a kérdező.

jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

#38:


Yup, egyetértek, egy sikertelen/incel férfi még diplomával is. Nemhiába mondják, hogy nem minden a diploma. Nem lesz belőle valószínűleg Don Juan ilyen gondolkodásmóddal...


Kérdező:


Ha te arra veztegeted az időd, hogy a nőkön bosszút állj vénlegény maradsz és még lelkileg/testileg is kicsinálod magad ugyanis a gyűlölet, bosszúvágy nem vezet jóra semmilyen szempontból.

Szerintem menj el pszichológushoz, hogy tudjon neked segíteni a továbblépésben és akkor majd talán sikeres leszel a nők köreiben.

jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
52%

40.


Az is hülye, aki bedől az ilyen kérdéseknek. Vagy bármelyiknek...

jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!