Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban túl anyagiasak a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban túl anyagiasak a mai nők a 24-32 éves korosztályban?

Figyelt kérdés

Olvashatunk itt mindenféle véleményt. Mondjuk, hogy ők azt várják el amit tudnak adni, számukra alap a lakás stb. miközben ők se rendelkeznek eme javakkal.

Mi az igazság?


jan. 30. 17:08
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%

41


Hát körülbelül. Nem is értem. Hogy nem veszik észre a hasonlóságot a kérdező sok f*szsága között? Bár szerintem legyünk őszinték, észreveszik, csak valamiért mégsem. :D

jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Ja, napi szinten rage-elni a diploma nélküliek ellen a gyakorin elég beteges. Nem gáz, ha nem akar valaki diploma nélküli párt, legyen az férfi vagy nő, de normális esetben ez akkor jut csak eszébe, amikor épp a randiappot nyomkodja és szűr. Nem pedig ezen izzad egész nap, hogy jujjj a csúnya diploma nélküliek, pfejjjj. Mintha már valami fóbiája lenne.
jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
De ennek nincs diplomája. Csak annyit írt, hogy állítólag elkezdett mérnöknek tanulni. Írni persze lehet bármit, de lesír a helyesírásából, a prolis, putris szavak használatából, hogy még egy Meki is drága neki, hogy frusztrált, csóró, és tanulatlan.
jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

43


A kérdezőt feltehetően frusztrálja az, hogy a nőknek is vannak igényeik, elvárásaik, és neki derogál teljesíteni bármelyiket is, sőt, valószínűleg ha akarná se tudná. Kevés a nőkhöz, és ezért ír ki szinte majdnem minden nap ilyen "a nők anyagiasak" című kérdést.

jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem értem, ezektől bárki milyen hatást vár. Tegye fel a kezét, ha van itt olyan nő, aki elgondolkodott már egy gyakoris kérdés miatt, hogy jaaa, tényleg, túl nagyok az igényeim, na jó holnaptól jó lesz egy nálam szarabb srác is.
jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
13%

46.


Alapból a tökéletesség az elvárt, ettől eltérni nem szabad. A kérdező is majd megtanul tökéletesnek lenni, nem olyan nehéz az.

jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
94%

13

Én netto 350et keresek, a vőlegényem 900-1M körül. Én ovónéni vagyok, ő IT.s, - Mi a francot csináljak, ha pont egy IT.s férfiba szerettem bele 4 éve???? Most ezért ne legyünk együtt???? Vagy nem értem

jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
Minél több ilyet olvasok itt a gyakorin, annál messzebbre kerülöm a szegény prolikat!
jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
0%

Inkább az idősebbekre 45++ jellemző.

Telefonáltam egy ötvenes nővel több mint egy órát. Másról sem volt szó mint hogy mim van, miből élek. Éreztette, hogy egy senki vagyok. Neki kiadó lakásai,.... . Mondom találkozhatnánk. Benne is volt. Jött a hol kérdése.

Adatlapján: Fővárosi dáma. Meglepi: Vidéken él bérelt lakásban a munkája végett. Aha...

jan. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!