Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban túl anyagiasak a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban túl anyagiasak a mai nők a 24-32 éves korosztályban?

Figyelt kérdés

Olvashatunk itt mindenféle véleményt. Mondjuk, hogy ők azt várják el amit tudnak adni, számukra alap a lakás stb. miközben ők se rendelkeznek eme javakkal.

Mi az igazság?


jan. 30. 17:08
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
80%

Te kivel jönnél össze, ha mindkettő tetszik, és mindkettő normális? Akinek van lakása, vagy aki két lakótárssal lakik együtt egy albérletben?


Akivel el tudtok menni étterembe mondjuk havi kétszer, vagy azzal, akinek a meki is drága?


Akivel el tudsz menni 10 napra Balira, vagy azzal, akivel a Tisza-tóhoz négy napra?

jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
88%
A legtöbb nő egyáltalán nem vár el lehetetlen dolgokat ezen a téren. Ezt általában csak a sikertelen férfiak hajtogatják.
jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

1 - Értem az érvelésed. Speciel a meki amúgy drága, már nem az az olcsó putri ami 5-10 éve volt. Drágább mint egyes éttermek.



2 - Attól függ kinek mi a lehetetlen. Mondjuk egy lakás, önerőből, segítség nélkül ennyi idősen kb az.

jan. 30. 17:17
 4/49 anonim ***** válasza:
84%

A nők pénzt és gazdasági javakat várnak el.

A férfiak pedig csinos, szép külsőt.

Problem?

jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
0%

Nem ugyanazt kell a férfinek és a nőnek nyújtani. Csak attól a nőtől jogosak ezek az elvárások aki tudja hozni az tradicionális szerepét, hamár ugyanezt elvárja a férfitől ergo nem krv@,nincs minden este heavenbe, tud főzni és a személyisége is rendben van.


Viszont hogyha te egy olyan férfi vagy akinek háza és autója van, minden amit ezek a csajok elvárnak, akkor eléggé nagy rád a kereslet, és a fiatalabb csajok is menni fognak rád, nem csak a 24-32-esek.És a helyedben mennék inkább a 20-24-éves kategóriára, az jobban megérős szerintem.


Ez az én véleményem

jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
96%
Én nőként csak azt várom el, amit nyújtani tudok. Mégis folyamatosan azt kapom itt, hogy én nagyon anyagias vagyok. Ott tartunk, (legalábbis az oldal szerint), hogy a nők nem várhatnak el se többet, de még annyit se, mint amennyit saját maguk nyújtani tudnak, mert akkor anyagiasak. Tehát mindenképpen várjunk el kevesebbet, mint mi tudunk nyújtani. Csak akkor meg mitől fogja “férfinek” érezni magát a jelentkező, azt nem tudom.
jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Szerintem az korrekt, ha azt várod el amit te is tudsz adni.

Én is hasonlóan vagyok ezzel a dologgal.

jan. 30. 17:25
 8/49 anonim ***** válasza:
94%
Mai nők? Örülj neki, hogy ma élsz. Ha pár generációval előbb születsz, neked kellett volna a nő otthonát megteremtened, és fel sem merülhetett volna, hogy a nő akár egy teát kifizessen. Sőt, két nőnek kellett volna fizetned, a gardedame-nak, mert a nő kísérő nélkül randizni sem mehetett. Soha a történelem során nem volt még ilyen, hogy kb minimális anyagiakkal is lehetett már valakinek barátnője, erre most kezdtek el elszállt igényekről picsogni, csak mert meg kell hívni valakit egy hamburgerre. Szánalmas.
jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
95%
Itt minden nő anyagiasnak számít, aki hosszú távon gondolkodik, és nem szeretne eltartani egy mamahotelből hozzáköltöző lúzert. A legszuperebb az a nő, aki beéri egy fél órás sétával, aztán kifizeti a pasi kávéját, végül felviszi a lakására, megeteti, lefürdeti, lepippantja, aztán hazaviszi anyuhoz, hogy időben tudjon acsjikálni. Legalábbis a napi szintű hisztéria egy kávé kifizetésén rohadtul ezt mutatja.
jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Férfiként is anyagias az, ha nem akarok mamahoteles, szerény kerestű nőt? :D
jan. 30. 17:32
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!