Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány szingli lett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szingli lett, akkor mennyi idő után érdemes ráhajtani és addig csak barátkozzak vele?

Figyelt kérdés
Van egy nő ismerősöm aki három napja szingli lett a pasija kitette, nekem eléggé bejövön szívesen rámennék. Mennyi idő után érdemes kezdeményezni nála csak barátkozzak beszélgessek vele, mi a taktika?
jan. 29. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján neked ő csak egy darab hús. Hagyd békén.
jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Talán majd 6 hónap-1 év után próbálkozhatsz. Hamarább ne, mert ha szerette ha nem maga a kapcsolatot ki kell hevernie teljesen. Viszont arra számíts, hogy hiába állsz neki herceget játszani a fehér lovon ha ő össze ismerkedik mással és ő vele lesz.
jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. Neem... kedvelem, szimpi, jó vele... (lelkét már ápoltam)
jan. 29. 13:36
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Ezt akarom elkerülni hogy mással legyen
jan. 29. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Még mennyi választ akarsz kapni?


Miért vagy ilyen számító dög? A barátság mióta manipuláció, megjátszás, hazugságok keveréke? Egyáltalán nem tiszta, őszinte érzések miatt közelednél hozzá.

Most szakított és te csak azért "ápolod", hogy feküdjön le veled. Neked fordított esetben jól esne? Hagyd békén te ghheciláda.

jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 -Belthazor- ***** válasza:
Hát ha már amúgyis bizalmas baráti viszonyba vagy vele, fejezd ki hogy mellette vagy, támogatod, legyél jelen az életében! De! Semmit ne "taktikázásból" hanem szívből tegyél!
jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5. Most ne haragudj már..de akkor az ember hol és hogyan ismerkedjen? Sajnos muszáj ilyen eszközöket bevetni mert sehol nem jön nő és már 40 vagyok.

Interneten nem írnak vissza.

Szórakozóhelyen nem ismerkednek

Voltam ilyen ismerkedős kiránduláson, 10 férfi volt és 3 nő

Utcán elhajtanak hogy ne zaklassam őket...


Sajnos van akkora szingli nőhiány hogy muszáj ilyenekhez is folyamodok...

jan. 29. 13:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet elkerülni, hogy mással legyen ha ő nem téged akar hanem mást.

Olvastam a másik kérdést. Ő vele szakítottak, valószínű, hogy még mindig szereti és még fogja jó ideig, de azután se fog megbízni senkiben csak úgy, benned se, mert a barátság és a párkapcsolat kettő különböző dolog.

Ahelyett, hogy reménykedsz fölöslegesen inkább megszakíthatnád vele a kontaktust. Inkább más lányra kéne pazarolni az energiád, akinek te is tetszel, veled szeretne lenni.

Te olyan mélyen barátzónában vagy, hogy te abból nem fogsz tudni kimászni.

jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 -Belthazor- ***** válasza:
100%
Visszaszívom az előbbi válaszom! Ezzel a hozzáállással inkább hagyd békén ! 🙄
jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!