Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ír vissza senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza senki tinderen ?

Figyelt kérdés

Szerintem nem nézek ki valami jól (max nagyon átlagosan) erre meglepően elégé "sok" likeot és párt sikerült összehoznom 1-2 nap alatt.

Még is senki nem ír vissza ,pedig mindenkire csak szépen rá köszöntem.



febr. 5. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Egy szimpla köszönés általában nem elég, főleg, ha sokan írnak rá a csajra.
febr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Tindert akkor használd, amikor épp várakozol a rendelőben és unatkozol. Azon kívül meg rohadtul ne vedd komolyan. A lányok túl vannak terhelve szarabbnál szarabb matchekkel, mindenki kb ugyanúgy köszön rájuk. Ha nem ugrasz ki ebből az átlag masszából, akkor már mennek is tovább, a te neved meg egyre jobban legördül a chat listájukon, lefele meg kb soha nem tekernek, hogy visszanézzék, kivel miért nem ment a chat, mert alapból úgy vannak vele, hogyha akkor nem ment, akkor annak oka van - mindenki energiatakarékos.
febr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2


Jól gondoltam, hogy a Tinder nem nekem való. Sosem voltam ott, és ezután sem leszek.


5 barátnőm volt eddig az internetről, de egyiküket sem ehhez hasonló randi app-on ismertem meg.

febr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy lehúzós app, csaj haverommal jobbra húztuk egymást, az első pár üzenetet rendben megkaptuk mindketten, utána meg ő az enyémeket igen, de én az övéit nem. Ott feküdtünk végig egymás mellett, elég durva volt. Azóta nem töltöm az időmet tinderezéssel, szerencsére pénzt soha nem is költöttem rá.
febr. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon kiábrándító, hogyha csak annyit tud a férfi írni, hogy szia, vagy szia, mi újság, miközben van egy rakat infó magamról a profilomon. Az ilyenek majdnem mindig rossz beszélgetõpartnerok. Ezért egy idõ után már nem is reagáltam soha az ilyen üzenetekre.
febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 egy lánynak sincs ki írva semmi a biojában, valamint ha ők már rám sem írnak akkor ne kelljen külön különleges üzeneteket mindenkinek.
febr. 6. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Nelem átlag 5-ből egy match írt vissza. Kitartás.
febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 ha ennyi igényességet nem fektetszt valakibe, ne várd, hogy meg akarjon ismerni téged. Fordított esetben te is előbb válaszolnál egy hosszabb üzenetre, mint egy sziára. :)
márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!