Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év feletti férfiként miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év feletti férfiként miért csak szinte a "maradék" jut a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos nők, problémás anyukák, 20-asok alig. Nem korai huszonévesek kellenének, 25 felett nézelődök. Volt, akinek sikerült jó partit találnia?

febr. 6. 10:06
1 2 3
 11/25 Hans Pötterman ***** válasza:
86%
Komoly kapcsolatot találni persze nehezebb azért, de nem lehetetlen.
febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%
Mert te is maradék (selejt) vagy a faszik között. Pont ezért vagy egyedül.
febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
Társkeresőn 3 hónap alatt összejöttem, a mostmár feleségemmel. Jó igaz, 3 évvel idősebb mint én, de elég jó partit találtam személyében.
febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%
Fuh. Ne is mondd kerdező! 27 vagyok! Mamahoteles, csóró, lúzer férfiak 30 felett, akik annyira nem.képesek, hogy jogsit szerezzenek. Te melyik vagy ezek közül, hogy csak a "maradék" jut?
febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
92%

A normális nők foglaltak vagy mindig foglaltak, mert mindig jut nekik valaki. Azokat sok férfi akarja megismerni.

Most nem azt mondom, hogy valaki nem normális ha fenn van, csak akikért kapnak, az nem szorul rá a társkeresésre.

febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

#14. Van saját lakásom, van jogsim, csóró sem vagyok.


Egész egyszerűen csak nem tudok akárkivel kijönni. Nem a topmodell alkatú lányokat hajkurászom, annyi realitásérzékem van hogy tudjam kit kell keresni.

febr. 6. 11:29
 17/25 anonim ***** válasza:
26%
Én kereken 30 éves vagyok és 18-24 éves nőkkel ismerkedem. Jóképű vagyok és magas, plusz nagyon fiatal arcúnak mondanak.
febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Hans Pötterman ***** válasza:
11%

#17

Erről beszélek én is, te is le leszel pontozva 🙄🙄

febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező mit vered ezen magadat? Csak a maradék ismerkedik alapból. Ez nem jelenti azt hogy a kapcsolatban lévők mindig jobbak lennének. Rengeteg undorító rossz ember van kapcsolatban.
febr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
59%
Nőként alapból sokkal kevésbé szorulsz rá társkeresőre. Aki mégis fent van, az vagy nagyon behatárolt életet él ezért nem tud hol ismerkedni, vagy nagyon nagyok az elvárásai, vagy valami baj van vele. A csinos, normális nők nagy része talál magának párt real lifeban. Persze, kivétel mindig van, meg nem is úgy egyik napról a másikra ahogy itt a férfiak szokták vizionálni. De egy 25+ nő azért már sok helyen megfordult életében, oktatási intézményekben, munkahelyeken, több baráti társaságban, stb. Bőven volt alkalma társat találni. A csinos, kedves, megközelíthető lányok így hamar elkelnek.
febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!