Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év feletti férfiként miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év feletti férfiként miért csak szinte a "maradék" jut a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos nők, problémás anyukák, 20-asok alig. Nem korai huszonévesek kellenének, 25 felett nézelődök. Volt, akinek sikerült jó partit találnia?

febr. 6. 10:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
56%

#20

Ez nem teljesen igaz. Ma már szinte mindenki online ismerkedik, a férfiak is. Élőben nagyon sokan nem tudnak/akarnak. Az mi már, hogy 2 éve vagytok munkatársak, amikor találkoztok, még csak rád se mosolyog, de badoon meg facebook társkeresőn is elsők között ír? Meg hetek óta találkoztok rendszeresen valahol, de nem ott szólít meg, hanem kinyomoz közösségi oldalon, aztán ott végigszívezi a képeid, meg ott üzen? És nem egy ilyen eset van, nem csak velem, hanem rengeteg.

febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
49%
Megválaszoltad önmagad :D mert az értelmese elkel 20on évesen, aki meg nem kell senkinek, az marad.
febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
63%
#21 Na az én szememben ők (akik élőben nem mernek lépni csak online hiába ismeritek egymást élőben amúgy) minimum furcsák. Vagyis pont róluk írtam hogy azért vannak tarskeresőn mert valami baj van velük. Az, hogy valaki nem mer/akar kommunkálni szemtől-szemben, egy kapcsolatra nézve sem jó ómen. Többek között ezért is lehetnek egyedül, ők a maradék.
febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
25%

"Nem értem, biztos vagyok benne, hogy te valami főnyeremény lehetsz pedig. Tuti magas, sármos, intelligens, érzelmileg érett, lelkileg stabil, művelt és sikeres vagy, azért sírsz egy anonim fórumon, hogy nem állnak veled szóba fiatalabb szép lánykák "


Aha mert az emberek tobbsege az. Meg a magad fajta sem. Sok amerikai romantikus filmet neztel.

febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
22%
Ez totál egyértelmű: rengeteg a megcsalás, a válás, a szakítás, így sok ember ideggyenge lesz/válik azzá, e mellett lesz neki kb. 2 utánfutója is ebbe a korban. Tehát mindkét nem tekintetében ekkorra már használt emberré válnak rengetegen.
febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!