Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év feletti férfiként miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év feletti férfiként miért csak szinte a "maradék" jut a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos nők, problémás anyukák, 20-asok alig. Nem korai huszonévesek kellenének, 25 felett nézelődök. Volt, akinek sikerült jó partit találnia?

febr. 6. 10:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Talán mert te is maradék vagy. A normális 30 felettieknek jut 25+-os nő simán. Már ha a 30 felett az 39 és fél évet takar. :DDD
febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
30 felett miért is járna neked 20 éves nő amúgyilag? 🤔
febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem, biztos vagyok benne, hogy te valami főnyeremény lehetsz pedig. Tuti magas, sármos, intelligens, érzelmileg érett, lelkileg stabil, művelt és sikeres vagy, azért sírsz egy anonim fórumon, hogy nem állnak veled szóba fiatalabb szép lánykák 😂
febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
32%
Társkeresőn férfiként rosszabb nőket tudsz felszedni mint élőben tudnál
febr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Mert selejtes vagy (ronda/kövér/csóró/igénytelen), így a jobb nőket nem érdekled.
febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%
Élőben keress, a netes társkereső egy zsákutca.
febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%
Talán mert a társkeresés szempontjából aktív 20-as, 30-as korosztályban kevesebb a nő, mint a férfi. Ebből az következik, hogy társkeresőkön is több lesz az egyedülálló férfi. Így már csak a statisztika szempontjából sincs könnyebb dolgod, ha jót is akarsz találni. 🙄
febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
32 vagyok.
febr. 6. 10:35
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát a nők is ugyan ezt érzik...Aki fent van sokáig, azoknál valami nem stimmel. Ha normális ember fel is regisztrál vagy gyorsan megtalálja a hozzá hasonlót vagy pedig megunja és vissza se néz többé.
febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Hans Pötterman ***** válasza:
7%
Hát nem tudom, én most leszek 30 és egyelőre csak egyre több nőt érdeklek... Ha nem vagy koravén gyöpesagy , kb 40 éves korig az idő a ferfiaknak dolgozik. Haverom 32, hülyére csajozza magát,25-40+ig minden korú csajjal, 20as éveiben meg csak kínlódott.
febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!