Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő egyértelművé teszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő egyértelművé teszi a férfi számára, hogy nem akar vele járni, maximum barátilag találkozna vele, akkor a férfi még miért reménykedik és invesztál bele mindent az ismerkedésbe?

Figyelt kérdés
Arra alapozni, hogy amúgy full szerelmes belé csak "kéreti magát" elég gáz, a nem az nemet jelent. Van rá esély persze hogy később beleszeret de ez ritka. De ezek a férfiak mégis hónapokig vagy évekig udvarolnak és fizetnek minden baráti talit.
febr. 6. 12:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%

#10-nek,

Csak a probléma ott kezdődik, hogy ez nem egy szimpla, előzmények nélküli felajánlás. Pontosan emiatt, ha a nő, a reménynek még a legkisebb esélyét se villantaná fel, akkor a férfi is nagyobb valószínűséggel mondana le róla. Ebben semmi bonyolult nincs.

febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%

"Csak a probléma ott kezdődik, hogy ez nem egy szimpla, előzmények nélküli felajánlás."

És? Akkor már tilos visszautasítani, ha voltak előzmények? Kis önbecsülésetek legyen már basszus.

febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen jogos felvetés...

Én magam is csináltam, miután elváltam. Volt egy női " barátom".

Nos, én éreztem, hogy ő nem akar, komoly dolgot végképp nem, de egy ideig én is bíztam benne, hogy hátha.

Aztán kb random megdughatta magát egy olyan fickóval, akitől óva intettem, mert ismertem korábbról.

Oké, gondoltam, vigasztalom, gyógyítom a lelkét... aztán egy idő után rájöttem, hogy tulajdonképpen egy szenetesláda vagyok, meg egy ingyencukrászda, még sok más ilyen. Félre ne értsd, nem a pénzt sajnáltam, hanem rádöbbentem, hogy igazán emberileg semmit sem kapok tőle.

Utána hirtelen ignoráltam, nem durván, de rettentően megsértődött...na ez is tökéletesen bebizonyította, hogy milyen jól döntöttem.

Hasonló " friend zónában" azóta sem vagyok hajlandó eltölteni egy percet sem, inkább önként odébbállok... mindenkinek azt javaslom.

febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%

#12-nek, „Akkor már tilos visszautasítani, ha voltak előzmények?”

Csini kis állító kérdés, némi áldozathibáztató utalással! Felesleges azon pattogni, hogy mit tilos és mit kötelező.

Ennyi erővel feltehetted volna azt a kérdést is, hogy: Ha valaki egyértelműen ellene van valaminek, akkor neki kötelező-e nyitva hagynia egy kiskaput? Csak mert a zöld kérdés alapján felvázolt szituáció kb. így hangzik: „Nem adok esélyt, de…”

Ha a kérdésben szereplő nő azt mondta volna a férfinek, hogy „Nem adok esélyt, pont!”, akkor jogosan lehetne értelmetlennek nevezni a férfi reményekkel teli igyekvését. Csakhogy a nő valamiért nem ezt mondta.

febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!